reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyczyny Naszych Rozrabiaków-czyli Co Dzisiaj Zbroiłam/łem

witam mamy rozraaaaaabiających 2,5 latków.
moja ania (2,5) po długiej i niestety nie korzystnej dla niej rozmowie ze starszym bratem (4) na temat jaka ma być bajka z dvd odwróciła się na pięcie i z obrażoną miną mówi : bo się obrażę pójdę za fotel i już. dodam że obrażalska w naszym domu jest tylko ania
 
reklama
Kubuś oglądał jakiś program przyrodniczy o rybach i mówi:
" mamuś!!! biba"
ja na to: tak synku to jest ryba
" mamuś, biba pływa" " biba pływa w wodzie"," biba pije wode" :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ech te kupki:-D:-D u nas raz Antoś ściągnął spioszki, pieluszka mu sie chyba sama odpieła i dziecko miało frajde:szok: wymazane w kupce było wszystko.... pościel, łóżeczko i Antek, wyobraźcie sobie moja mine jak to rano zobaczyłam, otwieram drzwi i :szok::szok::szok: wierzcie mi nie wiedziałam od czego mam zacząc to sprzatać:crazy: czyściłam kolejno każdy szczebelek w łóżeczku:tak::tak:

no fajnie:-):-):-)ja tego nie przezylam,ale ostatnio moj Misiu wymazal telewizor serkiem Danio!!!calutki ekran:-)i powiedzial ze to "snieeeeeee"(snieg):-):-):-)
 
Moja córcia bawi się w pokoju kredkami rysuje w bloku,ja w tym czasie gotuję w kuchni obiad.Co chwile wchodze do pokoju sprawdzić co robi nagle słysze krzyk musia musia sypko oć zobacz morze .Lece do pokoju a tam cała ściana popisana ,moje dziecko do mnie plaszam tatuś pomaluje i co tu robić?
 
faktycznie, w tym wieku te słowne riposty naszych maluchów sa naprawdę nie do podrobienia, i czasem trudno znaleźć odpowiednia odpowiedź :tak: mój mały w dzień i południowe spanie juz bez pieluchy, pieluche zakładam mu tylko na noc, i za każdym razem mu tłumaczę,że jest duzym chłopcem,że pielucha tak na wszelki wypadek i jak będzie chcial siusiu to niech mnie obudzi i siada na nocnik, na co moja pociecha, poważnym tonem: będę pamietał mamusiu :-p i co mu odpowiedzieć :laugh2:

a ostatnio popsuł mi sie odkurzacz,:szok: i tłumaczę dziecku,że pojedziemy do dużego sklepu i kupimy nowy,:tak: na co moje małe, że on sam pojedzie swoim samochodem, z alarmem, z radiem i kupi mamusi odkurzacz, i jak przekonać dziecko,że jedziemy z tatą autem???? :no: dopiero na hasło,że jak Kacper będzie miał już to swoje auto to kupi mamie drugi odkurzacz, zgodził się, że dzisiaj jedziemy z tatą, i całe szczęście;-)
 
Moja Julka rozrabia,a Sciślej rozrzuca zabawki po podłodze schyliłam się i zbierając narzekam jak mnie to plecy bolą od zbierania a ona na to...niunia pomizia [plecy zbieraj mamuś zbieraj już nie bolą...
 
zmywam naczynia i słyszę moje dziecko w korytarzu,wsłu****ę się co on nawija a Kubuś wkładając moje buty mówi "Bubuś idzie palić, Bubuś idzie palić":eek::szok::baffled::-D
(oboje z Krzyskiem palimy i zawsze wychodzimy na dwór):-D
Porażka:cool:
 
Wczoraj szykowałam z Darią rzeczy do prasowania no i usłyszałam: "Tatuś uplasuje, Slawuś, ziebyś się nie popaziła..........nie moźna podchodzić do zielazka!!!!" :-)
 
reklama
Do góry