reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór wózka dla naszego maleństwa:)

mmona2 moze uda Ci sie jednak znalezc i na zywo przetestowac. To wazne, moj faworyt wlasnie odpadl dobrze ze teraz a nie jak juz kupilam...


No coz trojkolowiec odpada z braku stabilnosci... i znow w punkcie wyjscia jestem :szok:
 
reklama
mmona trochę Ci mogę podpowiedzieć, w sumie wiem więcej o babysafe niż o wózku który ostatecznie kupiłam :-D Bawiłam się tym babysafem w Smyku w Białymstoku, nie wiem czy te wózki są na stanie w innych miastach. Niewątpliwym atutem jest cena- na allegro i w sklepach internetowych kosztuje 1250 razem z fotelikiem (tym zwykłym nieatestowanym oczywiście). Ma praktycznie wszystkie przydatne funkcje- regulowaną rączkę (co ważne skórzaną, więc nie "poci się" i nie wygryza jak piankowe), spacerówkę ustawianą przodem lub tyłem, koła pompowane, przednie skrętne, duży kosz na zakupy, regulację wysokości oparcia w gondoli, dodatki w zestawie (folia p-deszczowa, moskitiera, dość duża torba), fajny system wpinania/wypinania gondoli- naciskasz jeden duży przycisk a drugą ręką zdejmujesz budę (w moim muszę najpierw przestawić takie zapadki z jednej strony, później przejść na drugą i zrobić to samo z drugiej i na koniec uważnie wyciągnąć budę z zawiasów) a w babysafe jest to dosłownie klik i do góry, bez zbędnych kombinacji. Czarne modele z linka który wstawiałaś akurat nie moja bajka, mi osobiście podobały się babysafe kolorowe- czerwony i limonkowy wyglądały w sklepie naprawdę super, przy okazji kolorów dodatkowy atut (przynajmniej dla mnie)- wyściółka wewnątrz gondoli w kolorze wózka, czyli np. w czerwonym masz czerwoną, która jest łatwiejsza do utrzymania w czystości niż biała. Waga taka przeciętna- wersja z gondolą ok. 15 kg. Z wad to brak podnóżka w spacerówce- dziecko trzyma nogi na takim jakby wałku, i czarny kolor stelaża (nie wiem czemu ale preferuję srebrny). Tutaj masz filmik z prezentacją tego wózka Stroller BabySafe Speedy Wózek BabySafe Speedy - YouTube
 
Ja powroce do poszukiwan "na zywo" Hauck'a Apollo ale w mojej miescinie to wszystko znajdziecie z wyjatkiem porzadnego sklepu z wozkami... mamy tu Babywalz ale ceny kurcze z kosmosu. No i Hauck jest "za tani" na siec tych sklepow, bo w sumie w miescie obok tez nie mieli nic ponizej 450 euro... Znowu kupowac w polsce to z przesylka wyjdzie podobnie tyle, ze z gwarancja gorzej... heh
Fajnie macie, ze wlasciwie wszystkie z allegro da sie znalezc w sklepach, przetestowac, a potem juz tylko okazji na aukcji szukac.

Wiecie moze cos na temat Hauck'ow? waga az tak nie gra roli w sumie mam 3 stopnie a potem juz winda.

Autobusy i tramwaje tez zadne wyzwanie, wszystkie dla wozkow maja niskie podwozie, a w starszych typach nie maja drzwi dla wozkow :-) bo po srodku jest barierka skutecznie uniemozliwiajaca wejscie do pojazdu. Ale znaczek ze to dla wozkow to nie ma ze boli musi byc :-D. Dobrze, ze jedza co 3 min :)
 
Ostatnia edycja:
Pisałyscie o tym babysafe

Wózek Wielofunkcyjny BabySafe STYLE 3w1 !! 2012 (1916860575) - Aukcje internetowe Allegro

Podoba mi sie. Powiedzcie mi jest warty kupienia? Nikt ze znajmych go nie ma, wiec nic nie wiem na jego temat.
Nie widziałam go żywo. Powiedzcie cos blizej.:)
ja taki kupiłam, wczoraj pojechaliśmy odebrać, trzeba uwazać bo może stare zapasy posiadają jeszcze całe czarne wózki i dodatek koloru w gondoli, producent zamknał ta linie, i zamiast czarnego wzbogacił o kolor w zaleznoście od koloru z dodatku. my wybralismy black z dodatkiem red ale nie wezmiemy go, bo w gondoli (nie w spacerówce) duzo czerwieni a ona mi się nie podoba) kupimy sliwkę, jednak nie w zestawie 3 w 1 a 2 w 1 za 1100 zł i dokupilismy fotelik maxi cosi cabro fix, za ok 495+60 zł adaptery zł
zgadzam się z poronioną co do opisu, uważam ze wóżek jak na tą cenę jest ok, ale przestrzegam, fotelik bez specjalnych atestów nie jest do konca bezpieczny, zresztą i maxi cosi roznią się, bo MC citi ma testy sprzed kilku lat, a wiec juz nie spelniajace pewnych kryteriów obecnym MC cabrio fix jest lepszy, choć najleszy MC pebble, ale najdrozszy i cena chyba przesadzona
 
Ostatnia edycja:
Jak czytam wasze wpisy to z jednej strony sie ciesze ze mam juz to za soba i nie musze juz tak sie glowic,ale z drugiej strony podobaja mi sie te wozki i sie zastanawiam czy dobrze zrobilam(ten babysafe ma naprawde rewelacyjnie odpinana gondole).Narazie z m mamy faze na ogladanie sie za kazdym przejezdzajajcym wozkiem :) wczoraj jak m byl w pracy dzwoni do mnie i mnie straszy ze katarstrofa sie stala.A on poprostu zobaczyl na ulicy nasz model wozka, ale w innym kolorze.Wariat:-D
 
Ja osobiście jestem zachwycona moim nowym nabytkiem czyli wózkiem Teutonia Mistral S. Przede wszystkim jest bardzo zwrotny no i co najważniejsze - ma przekładaną rączkę, a to znacznie ułatwia życie. Niestety musi być też jakiś minus i jest nim cena, ale jeśli nie cierpicie na brak środków, to goraco polecam, dzieciaczkowi będzie w nim dobrze, mojemu Jasiowi było. :) Niestety czasy głębokiego wózka dla nas już dawno minęły :(
 
mmona trochę Ci mogę podpowiedzieć, w sumie wiem więcej o babysafe niż o wózku który ostatecznie kupiłam :-D Bawiłam się tym babysafem w Smyku w Białymstoku, nie wiem czy te wózki są na stanie w innych miastach. Niewątpliwym atutem jest cena- na allegro i w sklepach internetowych kosztuje 1250 razem z fotelikiem (tym zwykłym nieatestowanym oczywiście). Ma praktycznie wszystkie przydatne funkcje- regulowaną rączkę (co ważne skórzaną, więc nie "poci się" i nie wygryza jak piankowe), spacerówkę ustawianą przodem lub tyłem, koła pompowane, przednie skrętne, duży kosz na zakupy, regulację wysokości oparcia w gondoli, dodatki w zestawie (folia p-deszczowa, moskitiera, dość duża torba), fajny system wpinania/wypinania gondoli- naciskasz jeden duży przycisk a drugą ręką zdejmujesz budę (w moim muszę najpierw przestawić takie zapadki z jednej strony, później przejść na drugą i zrobić to samo z drugiej i na koniec uważnie wyciągnąć budę z zawiasów) a w babysafe jest to dosłownie klik i do góry, bez zbędnych kombinacji. Czarne modele z linka który wstawiałaś akurat nie moja bajka, mi osobiście podobały się babysafe kolorowe- czerwony i limonkowy wyglądały w sklepie naprawdę super, przy okazji kolorów dodatkowy atut (przynajmniej dla mnie)- wyściółka wewnątrz gondoli w kolorze wózka, czyli np. w czerwonym masz czerwoną, która jest łatwiejsza do utrzymania w czystości niż biała. Waga taka przeciętna- wersja z gondolą ok. 15 kg. Z wad to brak podnóżka w spacerówce- dziecko trzyma nogi na takim jakby wałku, i czarny kolor stelaża (nie wiem czemu ale preferuję srebrny). Tutaj masz filmik z prezentacją tego wózka Stroller BabySafe Speedy Wózek BabySafe Speedy - YouTube

Dziękuje bardzo za tak szeroki opis:) no i za linka, jestem wdzięczna:)
 
a ja się sporo naczytałam w necie o wózkach i wybrałam polska firmę mar-kur wózek matti, cena przystępna bo 1000zł trzyfunkcyjny i ma dobre opinie,siedzisko do kierunku jazdy lub tyłem i lekki bo chyba 10kg o ile pamiętam-minus jest taki że albo zamawia sie przez neta z ich sklepu internetowego albo w ich sklepie a miasta nawet nie kojarzę bo planuję zamówić przez internet.
 
a ja sie wczoraj nasmailam z mojego m

pisalam Wam wczesniej ze on to za grosze by znalazl i kupil wozek! wczoraj pojechalismy do hurtowni z artykulami dla dzieci bo glownie chcialam wlasnie wozki poogladac i posprawdzac co i jak!

no i moj m w koncu zrozumial co to znaczy WOZEK! ze tu nie cena ma znaczenie i w sumie oboje bardzo napalilismy sie wlansie na babysafe! bardzo fajne te wozki i lekkie i wygodne :)
 
reklama
duzo pisalyscie o Xlanderze- jak ktos jest z okolic katowic to widzialam wczoraj w smyku w silesi w katowicach ze jest w promocji za 1450zł model chyba Xa o ile sie nie myle.Moge dokladnie nie pamietac bo sie spieszylismy i tylko mi mignela cena i marka :) a wiem ze kilka dziewczyn bylo tym modelem zainteresowane.
 
Do góry