reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

czesc.jestem mama 5miesiecznego synka Ignasia..maly rowniez walczy z wyrzynajacymi sie zabkam...urzywalam rowniez zel ale bobodent...i tak samo maly oblizywal sie ze smakiem.poszlaw kiedys do apteki i przeprowadzilam ciekawa rozmowe na ten temat z pania magisrter i co sie okazalo polecila mi nurofen dla dzieci...tak tak a wiec przed spaniem smaruje malemu dziaselka nurofenem ..wynik zadowalajacy maly nie kreci sie w nocy i nie budzi sie z placzem..polecam-oczywiscie trzeba nie przesadzac z iloscia zelu ktora sie wsmarowywuje w dziaselka ...i trzymac sie zalecen...naprawde polecam...ania mama ignasia
 
reklama
witam mój synek ma dwa miesiace i tydzień czasu i już dostaje pierwszego ząbka (widać na dolnych dziąsełkach kawałek ząbka), strasznie płacze i wiem, ze to normalne ale czy ktoś zna skuteczny sposób na poradzenie sobie z tym??




 
Ostatnia edycja:
Dobry jest detinox a także gryzaczki wyciągnięte z lodówki-chociaż troszkę łagodzą ból, poza tym podawaj jak najczęściej pierś. Moja mała ma już 7 zębów a skończyła niedawno 7m-cy. Cała gęba zębów:tak::-D
 
Moja córeczka też zaczęła ząbkować ale ma skończone 6 miesięcy. Smaruję jej dziąsełka specjalnym żelem ale mam wrażenie ,że niezbyt wiele on daje. Wkładam też jej gryzaczek do lodówki i daję go jej potem- działa
 
Witam:-) Moja córeczka skończyla 6 miesięcy i ma juz pierwszego ząbka:-) I musze powiedzieć że nie tak żle było kiedy się wyżynał. Smarowałam maścią bobodent ale tak szczerze to tylko na chwile pomagało.Ale warto smarować,chociaż tyle w bólu ulżyć można.A jak tak bardzo marudziła i miała główkę gorąca to dawałam jej czopka( Eferalgan) a ostatnio w aptece dano mi Viburcol na stany niepokoju u niemowląt i dzieci. Ale tak naprawde to dziecko musi to przejsć.Pozdrawiam
 
witam mój synek ma dwa miesiace i tydzień czasu i już dostaje pierwszego ząbka (widać na dolnych dziąsełkach kawałek ząbka), strasznie płacze i wiem, ze to normalne ale czy ktoś zna skuteczny sposób na poradzenie sobie z tym??
DENTINOX jest rewelacyjny.droższy od bobodenta ale polecam.można też ten syropek nurofen dla dzieci wetrzeć w dziąsło.też pomaga.
 
reklama
Do góry