reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

KOteczek 9 zł za niego dałam i naprawde jest super. Po 2-3 min przynosi mu ulgę i wogóel nei czuć lidokainy chociaż ma maksy,alną dopuszczalną dawkę dla dzieci.
 
reklama
A MOJA jULII MA 2 TIK TAKI NA DOLE...A TERAZ POJAWIL SIE TIK TAK NA GORZEY, MAM HARDCOR APROPO JEDZENIA..MALA NIE CHCE JESC NA WIDOK ŁYŻECZKI MA ODRUCH WYMIOTNY, JAKO TAKO JE NA ŚPIOCHA...KARMIE MALA BUTLA.POZDRAWIAM
 
ewa26 dziękuję za informację, muszę i ja sobie ten żelek kupić :)

lea228 ja też małego karmię tylko butla z łyżeczki nie chce jeść, mysle że to mu z czasem przejdzie i będzie normalnie z łyżeczki jadł  :)
 
Witam.
Mój Kuba ma już 4 ząbki.
Czekamy na kolejne.
Zaczął się ślinić około 4 miesiąca a pierwszy ząbek pojawił się dopiero w 7 miesiącu.
Praktycznie przez okres jednego miesiąca pojawiły się wszystkie 4 .
Teraz jest chwila przerwy i zobaczymy kiedy pojawią się następne.
Aby ulżyć synkowi smaruje mu dziąsła Calgelem i Bobodentem.
W sytuacjach kryzysowych daję Nurofen dla dzieci i bardzo żadko czopki Viburcol N.
Pozdrawiamy
16019oi.jpg
 
Mój mały najgorzej przechodzi to w nocy.
Często nie może spać, przebudza się kilka razy i dopiero kiedy podam mu Nurofen - 2,5ml- to spokojnie zasypia.
Właśnie zastanawiam się nad kupnem pasty do zębów i szczoteczki.
Wyczytałam w "Twoim Maluszku" o takiej specjalnej paście dla niemowlaków - Nenedent baby.
Zakupię taką i zaczniemy myć perełki.
Pozdrawiam.
 
Nikos muszę Ci powiedzieć że ten ostatni to był najgorszy bo strasznie sie męczył w nocy budził się a w dzień był strasznie niespokojny, mam nadzieję że kolejne będą mniej bolesne niż ten ostatni, co do mycia ząbków to my myjemy samą wodą na razie
 
reklama
Do góry