reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o wózkach...

konkretnie to chodziło mi o ten wózek Quinny z "normalną" spacerówką, a nie z tym kubełkiem, bo faktycznie dziecko wygląda na ściśniętę. Ja nie mam w tej kwestji żadnego doświadczenia, myślałam że wózki z trzema kólkami są łatwiejsze w prowadzeniu i bardziej zwrotnę, ale z tego co czytam to raczej większość dziewczyn preferuje 4 kołowce, ale jeszcze dużo czasu do namysłu....wszelkie opinie mile widziane:-)
 
reklama
Ja szukam wózka 4-kołowego.Co prawda sama nie miałam 3kołowca ale moja siostra dla swojego szkraba taki zakupiła i nie była zadowolona.

Bartek miał głęboki + spacerówka ale długo w nim nie jeździł bo jak zaczął siadać to kupiliśmy mu parasolkę chicco.
 
Kurcze Dziewczynki, a ja jestem załamana, bo muszę kupić potrójny wózek, a z pótrójnych wyboru nie ma właściwie żadnego i są beznadziejne :sorry2: Ale wyjścia nie mam, Oliś jeszcze nie chodzi, Młodej nie będę non stop na nogach ciągać, poza tym ona lubi spać na spacerach, a dzidzia też musi w czymś jeździć. A nie wyobrażam sobie być uwiązana w domu i czekać aż mój T. wróci i chodzić non stop na dwa wózki.
 
kacha to rzeczywiscie masz problem...ja osobiście nie widziałam potrójnych wózków, ale pewnie jakieś są..z drugiej strony Twoja młoda to prawie taka jak moja..będą mialy prawie 4 lata jak się male urodzi, to może już niepotrzebny będzie taki duży wózek..
 
Aniu, mój Młody będzie miał prawie 4 latka, a Jessiczka będzie miała rok i 7 miesięcy ;-) Oliś ma ZD i ma baaaardzo obniżone napięcie mięśniowe i nie zanosi się na to, żeby miał w ciągu najbliższych kilku miesięcy ruszyć :tak:
 
Aniu, mój Młody będzie miał prawie 4 latka, a Jessiczka będzie miała rok i 7 miesięcy ;-) Oliś ma ZD i ma baaaardzo obniżone napięcie mięśniowe i nie zanosi się na to, żeby miał w ciągu najbliższych kilku miesięcy ruszyć :tak:
a nie myslałaś o chuscie/nosidełku dla Jessiki lub najmłodszego?a moze wózek podwójny plus dostawka? zycze powodzenia w szukaniu :)
 
Ostatnia edycja:
Dziuba pewnie, że bym wolała, ale on nawet jeszcze nie staje ;-)
Mi_mi mam chustę, ale jakoś za nią nie przepadam :sorry:
Wiem, że te potrójne wózki są beznadziejne i ciężkie, ale innego wyjścia nie widzę jak tylko kupić.
 
reklama
kacha - to rzeczywiście nieciekawie z transportem będziesz miała, ale wierzę że sobie poradzisz!! a chodzisz z synkiem na rehabilitację?
 

Podobne tematy

Do góry