reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o RUCHACH PŁODU

Cześć dziewczyny!

Dziękuje Wam za wypełnienie ankiety na temat „Sposobu odżywiania kobiet w ciąży”. Jestem Wam bardzo wdzięczna za to. Jeśli któraś z Was nie wypełniała jej jeszcze i ma ochotę to uczynić podaje link:

Sposób żywienia kobiet w ciąży - www.ankietka.pl

Z góry dziękuje Wam i good luck w czasie porodu- będzie dobrze, trzymam kciuki!!! Pozdr.

Ania
 
reklama
HEJ dziewczęta:)

jestem już w 34 tygodniu z moja małą i lekarz kazał mi liczyć ruchy dziecka...po przebudzeniu ma być 10 ruchów i wieczorem po 18 też 10...u mnie to jest różnie czasem sie rusza sporo razy a czasem leniwie a jak to jest u was??? czy rzeczywiście te 10 ruchów rano i wieczorem powinno byc ???


buziaki:-)
 
ja jestem w 33 tygodniu i też mam liczyć ruchy dziecka...z moją córcią róznie bywa... jak ma ochote to się rusza zreszta tak jak każdy maluszek.... nie możesz wyczuć kiedy zacznie ci się ruszać a kiedy skończy :) moja czasami rusza się rano a niekiedy zaczyna dopiero po południu.... wieczorem często szaleje ale to dopiero jak się położe :)
 
ja jestem w 19 tc i ciągle nie czuję ruchów płodu ...i wpadam w jakąś fatalną depresję...bo ciągle mi sie wszyscy pytaja czy już czuję , a ja nadal nic a nic nie czuję
 
passoa85 kamusia185 znalazłam taką stronkę o liczeniu ruchów,może Wam to w czymś pomoże dziewczyny http://mediweb.pl/womens/wyswietl_vad.php?id=660

Ciania
nie martw się, na pewno już niedługo poczujesz upragnione kopniaczki :tak:.
Pamiętam jak ja z niecierpliwością czekałam na ten dzień. Ja poczułam pierwsze ruchy dopiero w 22 tygodniu, także czekaj z cierpliwością, to już niedługo. Maluszek na pewno jeszcze nie raz porządnie Ci przyłoży pod żebro :-);-)
 
hejka!
ja jestem w 4miesiacu i juz czuje bardzo delikatne ruchy dziecka... bylam 2 razy na usg i polozna smiala sie ze moje dziecko to maly tancerz! pozdrawiam
 
Dziewczyny mam pytanie jak odczuwałyście pierwsze ruchy dzidziusia? Jestem w 17 tyg ciąży i czuje takie bulgotanie w brzuszku a kilka dni temu poczułam tak jakby coś mnie połaskotało od środka (nie wiem jak to dokładnie określić).
 
Ja zaczęłam odczuwać pierwsze ruchy w 18tc, zaraz potem jak mój mąż na miesiąc pojechał do Buenos Aires :) Więc pierwszy miesiąc mała żaba skakała tylko dla mnie. Tak właśnie to odczuwam, jakbym miała żywą żabę w brzuchu. Teraz dzidziucha czuję coraz mocniej, czasami rozpycha się tak, że mam przez chwilę w jednym miejscu brzuch wypchnięty w jakiś guzek... Ale póki co to miłe uczucie. Tańczę dużo i małego czuję głównie kiedy odpoczywam, siedzę lub się właśnie najadłam. Ale to chyba normalne :) Podczas tańca chyba jest ukołysany bo nie daje o sobie znać :)
 
Gdzieś czytałam, że kiedy się ruszamy, chodzimy to dzidzia odczuwa to jak kołysanie do snu i wtedy rzadziej czuć ruchy. Natomiast kiedy my odpoczywamy, dzidzia staje się bardziej aktywna.Ja poczułam pierwsze ruchy gdzieś w 18 tc. Wcześniej miałam tylko takie bulgotanie i pulsowanie. Teraz już raczej czuję je regularnie. Mój mały rozrabiał wczoraj przez pół nocy:-)
 
reklama
Mnie dzidzia jeszcze nie kopie, ale bardzo łaskocze i czuję taką pływającą rybkę. Poza tym to moja pierwsza ciąża, więc mogę nie czuć ruchów zbyt szybko. Poza tym oglądałam program w telewizji, w którym mówili, że dziewczynki zaczynają kopać wcześniej niż chłopcy, aj bym chciała synka:-), więc czekam cierpliwie. na razie wszystko ze mną jest ok. Zobaczymy po wizycie.
 
Do góry