reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o RUCHACH PŁODU

reklama
też na poczatku miałam trudności z identyfikacja czkawki:tak:, myślałam że może tak szybko kopie:-D...
ale musze przyznać, że ja bardzo lubię to uczucie, tak miło łaskocze (nie wiem tylko czy dzidziuś podziela mój entuzjazm;-))
 
Jejka, ja mam dzisiaj takiego mega doła hormonalnego, że czytam to co piszecie w tym wątku i... ryczę:szok: Mam nadzieję, że już niedługo się tutaj dopiszę...

Pozdrawiam ciepło Wszystkie Miło Pokopane :-)
 
pierwsze "akcje" w brzuchu poczułam pod koniec 14 tygodnia, takie odczucie jakbym miała w podbrzuszu małą ruchliwą rybkę. Jestem szczupła pewnie dlatego tak wcześnie. Teraz to już istna symfonia kopnięć, przewrotów i czkawek;)
 
A ja jestem teraz w 15 tyg. ciaży jest to moja druga ciąża jestem z natury osoba szczupłą i wydaje mi się że już odczuwam ruchy w sumie byłam tego pewna ale od wczoraj nie czuje nic :( ... wiec teraz powątpiewam czy to były ruchy czy też nie .....
 
wiecie co :?: :!: znów maleństwo ma czkawke,ale ze mnie gupol,zastanawiałam sie tyle czasu co to jest,a nie wpadłam na to że czkawka ....

Nie martw sie, ja sie przestraszyłam nie na zarty jak czulam to miarowe stukanie w brzuchu:szok: Dopiero jak przeczytałam jeden artykuł w ktorym pisano o tym, że dzidzius połyka wody plodowe i dostaje czkawki ktora czuje rowniez mama olśniło mnie, że to wlasnie moze byc ta czkawka.
Co do ruchów, pierwsze "gazy" poczułam w jakims 15 tygodniu. A pierwszy ruch w 20 albo troszke wczesniej. Ale daje mi czadu do tej pory pomimo tego ze juz miejsca niewiela ma bo zostalo mu tylko 4 dni do terminu. Ale to takie slodziutki kopanie ze bedzie mi go bardzo brakowac po porodzie.....
 
Hej! Ja jestem w 14 tygodniu ale zdaje mi się że czuję już takie bąbelki i tylko jak sie położę, dwa tygodnie temu byłam na usg i na ekranie wierciło się strasznie i dziwiłam sie że ja tego nie czuję, a teraz zdaje mi się że tak. A może tylko mi się zdaje..... :(
 
Ja dzisiaj byłam w szpitalu (tu gdzie mieszkam do szpitala chodzi sie na badania) i wymusiłam żeby mi zrobili USG bo zaczełam się zastanawiać czy z maleństwem wszystko ok niby czułam ruchy a od kilku dni echo więc zrobili mi sekundowe dosłownie USG żebym zobaczyła serduszko i jak nóżkami rusza chyba spało maleństwo bo było spokojne :) kolejna wizyta za 5 tyg. oj zapomniałam do GP mam na 29.11 więc może poznam juz płeć :)nie moge się dopczekać pierwszych wyczuwalnych kopniaków chyba wpadam powoli w paranoje :) przy pierwszej ciąży tak nie miałąm teraz jakaś taka mało cierpliwa jestem ..... może dlatego że nie ejstem w Polsce i boje się że tutaj służba nawali /..... naszczeście w styczniu zlatuje do kraju może się w tedy uspokoje troszkę :) ale dalej nie odpuszczam i każde burkniecie kalkuluje czy to był ruch małego szkraba .... :)
 
reklama
Oj ale Wam zazdroskam (pozytywnie oczywiscie) tych kopniaczków :happy: ... długo mi jeszcze ich brakowalo po porodzie ;-) ...
a pierwsze uczucie "kopniaczka" poczulam dokładnie w 19 tygodniu ... siedzialam w poczekalni i czekałam na swoja kolej do ginki :-) ... a takiego silnego kopniaka w 22 tygodniu :tak:... i tak do konca 38 ;-)
 
Do góry