reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o porodzie oraz wybieramy szpital, szkołę rodzenia i położną

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja sie nastwiam na wydatek ok 6tys za porod na zelaznej -w tej cenie bede miala warunki jak w prywatnym szpitalu a zaplecze diagnostyczno-terapeutyczne duzo lepsze. jak sie nie dostane to jest jeszcze biore pod uwage madalinskiego i imid- najwazniejszy dla mnie jest profil polozniczy szpitala, na drugim miejscu warunki pobytu. moze to takie zboczenie zawodowe;)
 
reklama
elwiwas moja mama pracuje w klinice szpitala uniwersyteckiego i mam pewne info nt lekarzy, porodówek itd, dlatego właśnie chciałabym rodzic na Kopernika. Ja nie zamierzam za nic płacic. Nie chcę cesarki na życzenie i na dzień dzisiejszy znieczulenia też nie chcę.
 
waham się jeszcze. Jak dla mnie minusem na Kopernika jest to, że podobno jest tylko jedna sala do porodów rodzinnych:szok:. Jak trafię, że będzie zajęta, to lipaaa. Muszę się jeszcze zorientowac i pogadac z lekarzem.
 
Ja w pierwszej ciąży nie chodziłam do szkoły rodzenia, teraz też się nie wybieram, bo nie czuje takiej potrzeby. Skoro jeden poród już przeżyłam, to i z drugim sobie poradzę bez szkoły rodzenia.
Ja się pod tymi słowami podpisuję wszelakimi kończynami :-)
Po pierwsze tak jak Wampi, wiele kobiet bez problemu rodzi dzieci bez Szkoły rodzenia. Moim skromnym zdaniem takie szkoły to nabijanie kasy, której i tak podczas samej ciąży jak i po urodzeniu dziecka idzie sporo. A rodzenia się nie nauczymy bo mamy to w swoich kobiecych genach, z resztą każdy poród jest inny. Kiedyś kobiety rodziły dzieci bez specjalnego przygotowania Szkoły rodzenia, my do dyspozycji mamy masę czasopism, książek, internet - który sam w sobie jest kopalnią wiedzy, no i siebie Drogie Mamusie. Bo kto lepiej doradzi, pomoże, uświadomi jak kobieta będąca już matką - no nie mówię tu oczywiście o naszych babciach czy matkach w tym i teściowych, bo od czasu kiedy one rodziły sporo się zmieniło....
Oczywiście nie neguję uczęszczania na takie kursy, jest to sprawa indywidualna i każdy ma prawo wyboru.
 
Dziewczyny chyba schiza jakaś z tymi cenami.... ja nie mam zamiaru za nic płacic bo w naszym szpitalu poprostu się nie płaci i już... rodziłam swoją córkę i nie potrzebowałam jakis luksusów... normalną opiekę przecież gwarantują wszystkie szpitale bez opłat....

chyba że ja jestem zacofana...
 
reklama
Dziewczyny chyba schiza jakaś z tymi cenami.... ja nie mam zamiaru za nic płacic bo w naszym szpitalu poprostu się nie płaci i już... rodziłam swoją córkę i nie potrzebowałam jakis luksusów... normalną opiekę przecież gwarantują wszystkie szpitale bez opłat....

chyba że ja jestem zacofana...
ja czytałam na stronie mojego szpitala, w którym chcę rodzić, ze poród rodzinny kosztuje 150 zł ta cena to niby pokrycie ubrania dla męża. smieję się, ze drogie mają te ubrania :-)
ale jeśli będzie się chodziło do szkoły rodzenia przy tym szpitalu (koszt 450 zł) to wtedy poród rodzinny taniej.
możesz sobie też opłacić położną (ja tego nie bede robiła) i wtedy masz ją ciągle przy sobie
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry