reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o porodzie oraz wybieramy szpital, szkołę rodzenia i położną

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
hehehe to sa wlasnie slynne koszty szpitala na zelaznej :) nfz nic tu nie zwraca...
 
Słuchajcie, to ja nie rozumiem- jeśli na stronie św Zofii np, mam informację: "cennik dla ubezp. w NFZ" i tam jest cała lista za co się dopłaca- to jaka jest korzyść z ubezp. w NFZ? Bo rozumiem, że ja za to płacę, tak? Czy NFZ coś mi zwraca? Bo ja już nic nie rozumiem:-(

Szpital Specjalistyczny Św. Zofii: Cennik usług dla Pacjentek ubezpieczonych
:szok:that what? :szok: to jeśli mam zapłacić choćby złotówkę mimo tego, że jestem ubezbieczona itd itp to wolę dołożyć i urodzić prywatnie
 
jaka jest korzyść z ubezp. w NFZ?

taka ze mozesz tam rodzic za darmo na normalnej sali ze standardowa opieka lekarska i cieszyc sie ze Cie w ogole przyjeli...
ale nie taki diabel straszny bo to jednak jest dobry szpital i jak sie uda tam dostac to nawet jak zaplacisz tylko za ewentualne zzo i porod rodzinny to i tak powinnas byc zadowolona :)
 
Ja się dlatego zastanawiałam nad przeniesieniem się w 9 m-cu do rodziców do Białego i na urodzenie na Parkowej (tzn w prywatnej klinice), bo w Wawie alternatywą jest Damian- 10 tys, albo szpital Medicover, super luksusowy, z całym zapleczem do ratowania życia nowordków i mega nowoczesną aparaturą- ale za......... 14 tys. Więc słaby wybór. Co do Białegostoku, to pomimo że moi rodzice mają 100 m2 i nie byłoby nam jakoś strasznie ciasno, to jednak nie wiem czy na początku nie jest jednak ważniejsze to, że będziemy w swoim mieszkanku, sami itp....
 
No ja tez chcę na Parkową,ale na dwoje babka wróżyła, albo przyjmą,albo odeślą z kwitkiem :-( W razie jakichkolwiek komplikacji odsyłają do państwowego,bo nie mają sprzętu...ale cena dużo niższa.Albo się uda,albo nie uda ;-)
 
justme5 w wawie jest jeszcze jedna opcja porodu w prywatnej klinice ale to juz tylko cesarka. klinika nazywa sie iatros i chca niecale 7tys, warunki hotelowe i same zadowolone pacjentki.
a bierzesz pod uwage zmiane lekarza prowadzacego wlasnie ze wzgledu na szpital? bo jesli tak to polecam mswia. jest prywatna przychodnia w ktorej przyjmuje wiekszosc poloznikow z csk mswia i skierowanie wystawione przez ktoregos z tych lekarzy daje pewny wjazd na porodowke. w innych wypadkach zwykle odsylaja. zarowno sam szpital jak i opieka jest na wysokim poziomie bo to potencjalne miejsce w ktorym moga rodzic zony polskich politykow, szych z policji czy innych sluzb panstwowych...
 
reklama
Cesarka z założenia odpada, bo chcę spróbować naturalnie.Zastanawiałam się nad MSWiA, ale z drugiej strony słyszałam dużo pozytywów o Żelaznej (pomimo cen;-)) i zapisałam się juz do ich szkoły rodzenia, więc jeśli chodzi o Wawę, celuję w Zośkę (nomen omen jeśli będzie córka, to na pewno Zosia!:-D)
A jeśli chodzi o Białystok i Parkową, to rodzice mają tam dużo znajomych lekarzy i neonatologa, więc raczej by mnie przyjęli... Ale chyba sobie odpuszczę, bo to będzie wielki bałagan.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry