reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji naszych maluszków!

My też myślimy nad ta krwią pępowinową..Ale koszt jest spory..Opłaty jednorazowe ponad 2 tyś, a co rok ponad 200 zł przy czym bankowanie trwa 18 lat..Gdyby tych opłat na start tyle nie było, to bym się nie zastanawiała nawet
 
reklama
Też się na tym zastanawiałam, no ale niestety nie stać nas na takie coś. Tu jest duży minus, bo na starcie trzeba wpłacić sporą sumkę, a do tego przecież trzeba kupić wyprawkę dla dziecka i skąd wziąć tyle pieniędzy. No i te co roczne opłaty 450zl... Trochę sporo. niestety nie mogę się szarpnąć na coś takiego

Aśka super apteka, porównywałam ceny z aptekaslonik.pl i jest spora różnica.:-) Dzięki za namiar:tak:
 
Ostatnia edycja:
Z tego co Nam babka z Banku krwi mówiła na SR to te 420 zł to opłata roczna. Ja się bardziej martwię tym,że bardzo często przy pobraniu krew zostaje zanieczyszczona i do niczego i tak się nie nadaje jak do wylania...a zestaw do pobrania za 600zł i tak trzeba kupić przed porodem...
 
Zakupiłam dzisiaj mydełko do mycia Bambino i teraz się zastanawiam co jeszcze? Czy jakiś balsam czy oliwkę (chociaż osobiście oliwki nie lubię).
 
wydaje mi się, ze coś do pupci powinnaś kupic, no i jakiś balsam/oliwka, kremik do buzi na niepogodę.

ja kupiłam wszystko z jednej serii-nivea. zobaczymy czy się sprawdzi. mam mleczko/balsam do ciałka, krem do pupci, płyn do kąpieli 2 w 1. kremik do buzinki i kupiłam mała tubkę kremu intensywnie nawilżajacego w razie W gdyby mała miała bardzo suchą skórkę, albo schodziła jej po porodzie. kolezanka miala taki problem, że na rączkach i nóżkach skora schodziała. ponoc norma.
 
a ja kupiłam kosmetyki też z jednej firmy - Linomag, moja mama poleciła bo sama ich używała przy nas (firma stara jak świat) mają dość naturalny skład i rzadko uczulają, opinie też dobre na necie więc mam nadzieję, że u nas się sprawdzą. Do tego od siostry dostałam mydełka Sonett Sonett - Mydło roślinne (popularne) kostka 100 g Bazaar pro eco sama stosowała i jest bardzo zadowolona do tego olejek kokosowy zamiast oliwki, idealnie nawilża i bez dodatków chemicznych Purity Vision BIO olej kokosowy Extra Virgine tłoczony na zimno PURITY VISION 700 ml | XPERFUME.PL oraz żel do mycia i szampon Żel do Mycia i Szampon z Aloe Vera, Rumiankiem i Lawendą - Bentley Organic - sklep Puregreen - cena 30,00 zł

sama bym pewnie nie kupiła ale, że dostałam w prezencie i siostra poleca bo się przy jej córkach sprawdziły idealnie, żadnych podrażnień, odparzeń itp, więc i ja przetestuje :)
 
reklama
Do góry