reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

M*R* no co ty? ja nie przezywam tego az tak bardzo:-ptylko poprostu chciala bym zeby juz mogl mnie ugrysc zebem w nosa a nie samymi dziaslami:-D.
Bo on niby mnie caluje po policzku(slini) a potem chaps za nosa:-D
 
reklama
Ciekawe jak to będzie z tym zakończeniem karmienia, jak długo mleko nam jeszcze będzie ciekło :-D
Iśku u ciebie w szpitalu karmili dzieci z butelki, u mnie podawali maluchom mleczko ze strzykawki, żeby nie zaburzyć odruchu ssania
 
Dziewczyny mam pytanko do tych mam, których dzieci przeszły katarek i kaszelek. Co najlepiej działa na taki katarek? Ja robię póki co tylko inhalacje z majeranku i ciepłą kąpiel. Mam nadzieję, że szybciutko to minie, ale jak znacie jeszcze jakieś sposoby to proszę dajcie znać. Czytałam jeszcze o tym cebionie w kropelkach. Jutro zapytam w aptece, czy jest tu coś takiego.
 
Caro - ja psikałam b. często Disnemarem a dwa razy na dobę o kropelce Nasivinu (Nasivin można stosować chyba max przez tydzień). Disnemar stosowałam zwłaszcza przed czyszczeniem noska.
 
EVE współczuję mam nadzieję, że szybciutko katarek Adzie przejdzie. Ja też się trochę tego boję, że jak wrócę do pracy i oddam Dominika do żłobka, to będzie częściej chorował. :-(
EVE a ile dzieci jest w żłobku w grupie?
 
reklama
Do góry