reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Dziewczyny dzisiaj wpadłam do Was się pochwalić że 6 grudnia wyszły 2 ząbki jednoczesnie a dzisiaj Natus stanął na nóżkach:-D
 
julia - gratulacje ząbków
my nie mamy jeszcze
moja mama się śmieje że pewnie mu nie wychodzą żeby mak z makiełek mu nie powchodził między nie w czasie Wigilii ;-)
nasz mały chodzi przytrzymując się kogoś lub czegoś i jest go pełno wszędzie - ostatnio jak nie chciałam go prowadzić to pchał sobie krzesło przed sobą łobuziak ;-):tak:
 
reklama
Gratulacje zębolowe dla wszystkich dzieciaczków i za inne umiejętności też :-):-):-)
Edis - to "zmęczenie" małej boskie :-D:-D:-D

zapomniałam dopisać: mój mały z nowych umiejętności to jak siedzi i się z czegoś cieszy to wyciąga obie rączki przed siebie i nimi macha (coś jakby trzepał grzechotką) - no komedia :-D:-D:-D dzisiaj tak klęczał na kolankach i machał to myślałam że się wywróci :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry