reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Justyna - gratki dla Zu!! :-D u nas było tak samo - najpierw raczkował a potem sam zaczął siadać, w ogóle go nie sadzałam wcześniej, sam się nauczył :tak:
 
witam

mój syn Alan jak sie urodził warzył 4.020 kg i mierzył 58 cm
jak mial 6 miesiecy to warzył 12.070 kg mineły juz 2 miesiace teraz dokładnie nie wiem ile bo narazie do lekarza na sZczepienie nie idziemy
 
panadol jest laby na wysoka gopraczke...ja teraz juz jestem madra bo przerobilam to z oboma.....


ibufen albo nurofen dla maluchow i syyropek bo po czopkach to tylko kupa ladnie idzie....

na zmiane nalezy podawac syropy tzn....nurofen albo ibufen co 6-8h nie pamietam jak tam w ulotce jest a wmiedzy czasie mozna podawac panadol co 4h wazne zeby przestrzegac odstepow miedzy godzinkami
 
my dzisiaj byłyśmy na kontroli u pediatry, Zosia waży równe 9kg, mierzy 75cm, kawał kobitki z niej. Przez dwa miesiące przybyło jej 700g, i urosła 5cm, z waga jest na 75centylu zaś ze wzrostem 97
 
reklama
Do góry