reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Ola pewnie nie dacie się i zaraz nas dogonicie ;-)

jak na razie nic na to nie wskazuje ;-)

nie to MY was przegonimy:tak: poczekajcie tylko!!!

gratulacje dla nowych zębulców. a my od wczoraj siadamy całkowicie samodzielnie:-) trochę to dziwne, że najpierw raczkuje, łazi przy meblach a potem siada... ale siada sama, dumna jestem:-)
 
reklama
madzik - trzymajcie się!!

U nas nocka masakryczna. Nie moglismy zbic malemu gorączki, w koncu zrobilismy mu chłodną kąpiel i spadła. Potem dostał panadol w syropku (po czopkach szły kupa za kupą). Strasznie jest słaby i kaszel ma po prostu straszny. Czekam na wizyte domowe z Limu - kurde, w ciągu 20 godzin lekarz ma dojechac!!! Kurna, i to w Warszawie!!! No ale wyjscia nie mam, nie bedziemy sie chorzy petac po miescie, czekac z poczekalniach i rozsiewac to dziadostwo:-(

Ja tez mam okropny kaszel i nadal gorączka. w nocy mialam taki kryzys, ze sie jeszcze na Tadzia wydarlam:zawstydzona/y::-( Wykrzyczalam, ze mam tego dosc, ze gdyby nie on, to by nie bylo takich problemów i ze lepiej by nam bylo bez dziecka:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:dobrze, zemaly jeszcze nic nie rozumie i ze maz sie trzyma. Teraz mi troche lepiej, ale psychicznie jestem dętka.
Ja chce tylko byc zdrowa i sie wyspac:-(
 
Madzik trzymajcie sie!!!
Duzo zdrowka dla Oliwierk!!!

Moonik :-:)-:)-( kurcze ze Was nie opuszczaja te choroby:-(
Moze to znow trzydnoiwka taka jaka wczesniej Tadzik przechodzil???
Lekarz pewnie lada chwila nadjedzie.....
Ja tez dzis jestem jakas podminowana....brzuch mnie boli,glowa tak samo..maly jest znow okropny od rana.....spac mu sie chcialo o 11 probowalam go polozyc to sie darl puscilam na podloge i szczesliwy....i tak latal do 11:40 az zasypial mi na rekach...jak chcialam go odlozyc to wyl........normalnie opadalam z sil....ale juz zasnal tylko ciekawe na jak dlugo:eek:
Moonik trzymaj sie i nie mysl tak o tym co powiedzialas do Tadzia napewno wielu matka sie to zadarza.....
 
Dołączam do grona chorych maluszków :-:)-:)-(katar się rozbujał masakrystycznie poszła wczoraj mała spac około 21 a o 23/30 obudziła się i nie spała do 2/30 była juz mega zmęczona ale zasnąć nie mogła w końcu jakoś zasnęła o godzinie 6 obudziła się wyspana,póżniej poszła spac na półtorej godziny a przedchwilą spała 10 minut ciągle marudzi i jest okropna,do tego ja nie wyspana i zmęczona jak ja nienawidze takich dzni:-:)-:)-:)-(
Moonik a może na Tadzia nie działaja leki z grupy paracetamolu czyli Panadol ja mam tak z synem na niego działaja leki z ibupromem,dlatego nie możesz Tadziowi zbić goraczki.Trzymajcire sie i nie miej do siebie pretensji ja też o 2 w nocy wygadywałam głupoty :-(
 
reklama
gratulacje dla Zu!!!!

Szymko też juz pieknie siada z raczków i ze stania też, wogól sie juz nie wywraca:-) jestem z niego bardzo dumna!!!
 
Do góry