reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu ;)

reklama
Teraz granulat, potem syrop do rozrabiania z wodą. Wtedy można stopniowo zmniejszać ilość syropu. Ja kupowałam dla starszaka ten herbapolu. Do teraz go pije. Samej wody nie chce ale wystarczy, że woda się zaróżowi kapką soku i już jest ok.
 
Dziś kubek Medeli powinien do mnie przyjść, to może w weekend spróbuję Frankowi jakąś wodę w nim podać. To Wam powiem, czy załapał :) Ale niekapek też wzięłam - nie będę w kawiarni męczyć się z kubkiem dopóki Franek nie opanuje picia z niego. No i jak będę Pucka z kimś zostawiać, to też lepiej, żeby miał coś, z czego fatwo pić, żeby tragedii nie było ;) Chciałam wejść od razu w kubek 360 stopni, ale one są podobno dla starszych dzieci. Jeszcze pewnie jakiś bidon z rurką na później kupię, ale to później...
 
Przypomniałyście mi, że mam przecież kubeczek medeli tylko on jest taki bardzo malutki. Kupiłam jeszcze w ciąży - muszę go poszukać i zdam relację :-)
 
a ja otatnio kupiłam niekapek TT ten od 6 m i mała szybko załapała o co chodzi - co prawda zawsze jest bardzo zdziwiona jak ua jej się siorbnąć ale ciągnie z zapałem
 
moja niunia od urodzenia pieknie jadla z butelki ssała cycunia a teraz gdy ponała łyżeczke niechce pić z butelki cy tak z dnia na dzień dziecko zapomina?
 
A moj Jasko absolutnie nie chce zadnej butli.Chcialam mu podawac troche herbatki jak sie zrobilo cieplej ale ani myslal pic z butelki:dry:Pomemla troche w buzi tego smoka ale absolutnie nie chce ssac:sorry2:Wiec musze sie tez rozejrzec za jakims kubeczkiem z dziubkiem, tylko jaki?:sorry2:
 
reklama
ja nie mam problemow z tym ze Lenka czegos nie chce ona jak widzi butelke czy lyzeczke to od razu buzie otwiera wiec nie pomoge:)

co do kubka ja kupilam aventa niekapek i chyba bede musiala ja nauczyc juz powoli pic z niego bo wczoraj jak dalam malej soczek marchwiowy przez smoczek to mi sie odbarwil:( i za cholere nie chce zejsc

wczorajszym absolutnym hitem byly "pierwsze banany" hippa. nie nadazalam nakladac jej ich na lyzeczke bo tak szybko polykala i zaczynala od razu marudzic i otwierac buzie ale faktycznie sa dobre i slodkie:)
 
Do góry