reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu dziecka

dziewczyny mój zdrowy a nic nie chce tylko cyca już nie wiem co mam mu wykombinować

kurcze może to przez zęby ten apetyt kiepski ?

ale mam wrażenie że na tym samym cycku to do 18 roku życia będzie:eek:
 
reklama
Gosia a nie interesuje jej jak Ty cos jesz??? bo u mnie to działa-jemy razem, udaje ze jem to co ona, a poza tym zabawiam na maxa
 
Tymek maliny już jakiś czas wcina i ładujemy po pół naraz do buziaka i tak usta otwiera a potem mymła, że nawet kropelka nie wyleci. :)
 
Kaja a u nas Kostek musi koniecznie pomacać co wcina , więc jak mu mama nie da to z buzi wyjmie , ogląda i potem wcina dalej a rączki w ubranko, a jak...:)))... ale miny robił przy tych malinach, krzywił się ale chyba smakowało i też przerabia tymi dziąsełkami, hahaha
 
Maliny są pyszne teraz potwierdzam :)
Pomyśl moze o takich śliniakach z rękawkami, mam takie choć jeszcze nie używałam bo mam refleks dość dobry ale powoli też czasem nie nadążąm gdzie łapki wędrują szczególnie przy obiedzie.
 
u nas na topie jedzenie chlebka podczas gdy rodzice jedzą obiad :) Jeśli nie chlebek - to daję mu ziemniaczki z talerza, bo inaczej wrzask na cały dom.... Malinek jeszcze nie próbowaliśmy. No i zmieniliśmy taktykę jedzeniową i młody warzywek więcej dostaje w ciągu dnia :):)
 
Kaja widziałam w tesco takie prawie ubranka ale l"udwik " do naczyń jest lepszy od wybielaczy , więc na razie nie kupowałam, jakoś mam opór dziecko całe w worku zamknąć bo on i tak poci się strasznie w tym foteliku do jedzenia.
 
Beti on się nagrzewa na kotleta i kiełbasę ;) a tak poważnie to chciałby wszystko co nie może dziś mu zrobiłam bardziej dorosły obiadek rosołek i w sumie nie wiem czy już dzieci mogą dostać wiec dałam 2 łyżeczki rosołku do warzyw ale może bardziej polubi jeśli nie to zganiam to na zębiska
ale wczoraj zjadł chlebek z pasztecikiem z kurczaka wiec dziś dałam mu część słoiczka do obiadku bo cały to sporo i w sumie nie wiem co mogę jeszcze z resztą zrobić ?

no i dziś przeżyłam szok dałam cyca o 10:00 poszedł spać i spał pół godziny i o 12:00 dałam mu butlę bo co 2 godzinki tak pije z cyca i wypił 60ml :) chyba się tym najadł bo teraz po 12:00 poszedł znów spać bez cycka
jestem ciekawa czy powtórzy akcję i cos wypije następnym razem
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny mój zdrowy a nic nie chce tylko cyca już nie wiem co mam mu wykombinować

kurcze może to przez zęby ten apetyt kiepski ?

ale mam wrażenie że na tym samym cycku to do 18 roku życia będzie:eek:
Moja to samo , a odkąd wychodzą górne jedynki to tragedia...:no:.
P.S a co do twojego synka to penie masz racje z tymi cyckami, tyle ze blizej 18tki przerzuci sie na cudze ....:-D:-D:-D
 
Do góry