reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

reklama
Odnosnie smierci lozeczkowej to ostatnio w Faktach mowili ze najnowsze badania wykazaly ze nie jest za nia odpowiedzialna pozycja dziecka, temperatura pomieszczenie czy inne takie tylko jakis nieprawidlowy obszar w mozgu i jest to cecha wrodzona. Jesli to prawda to wniosek taki ze co ma byc to bedzie, niezaleznie od tego jak bedziemy zapobiegac.
Mi sie zdarzylo kilka razy polozyc Lenke na brzuszku ale tylko w ciagu dnia jak jestem przy niej caly czas.
 
polis tez kiedys slyszalam o tym, ze nie jest znana przyczyna smierci lozeczkowej i niekoniecznie jest to uduszenie sie dziecka...
Moja z racji tego ze nie lubi lezec na brzuszku to nie ma opcji zeby tak spala, zdarzylo sie jej dwa razy, raz dzis zasnac na mnie ;) Nie mialam serca jej odlozyc, ale w koncu zdretwiala mi reka.. no i musialam ja polozyc
 
mam pytanie odnośnie wózka, bo zamierzam zmienić,mam po kuzynce ale jest taki ciężki i niewygodny że czekam na ciekawe aukcje na allegro i coś używanego chce kupić, jaki mi doradzacie? jaki wy macie i czy jesteście z niego zadowolone?chodzi mi też o taki który będzie przydatny jako spacerówka.
 
co do wózka ja mam Tako Jumpera X i jestem zadowolona ale i tak wzdycham do X-landera XA ;-)


a ja mam pytanie z innej beczki , czy używacie i czy jesteście zadowolone z mat edukacyjnych tzn czy spełniły u was swoje zadanie ?
 
ja mam matę bez pałąka, bardziej ją kupiłam żeby móc kłaść małą na podłogę niż żeby spełniała funkcje edukacyjne
jest tam jakiś piszczyk, lusterko, coś szeleszczacego, ale szczerze powiedziawszy, mała ma to głęboko gdzieś :)
za to bardzo ją ciekawi ten muzyczny ocean 3 w 1 little tikes :)
 
reklama
ja mam mate również bez pałąka - tiny love GIGANT jest super bo jest baardzo duża i kolorowa (100x150cm) poza tym ma lusterko ukryty gryzaczek szeleszczące miejsca i jedno piszczące :) gdy maluch dorośnie może nam służyć jako kocyk biwakowy :) jest super
 
Do góry