reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

A ja mam matę z Tiny Love - Kick & Play. Mata jest z pałąkami i Krzyś na razie interesuje się tym co na nich wisi, najbardziej lubi dzwoneczki (ma jeszcze dowieszone dodatkowe). Ostatnio zaczął bawić się tym panelem grającym, bo odkrył, że jak w niego uderza to panel wydaje dźwięki. Tymi szeleszczącymi, piszczącymi itp. elementami ukrytymi w samej macie jeszcze się ani razu nie zainteresował.

A jeśli chodzi o wózek to mam Implast Bolder Ecoline. Na razie, co oczywiste, korzystam tylko z gondoli, ale jak dotąd jestem zadowolona.
 
Ostatnia edycja:
reklama
My mamy mate wesola farme, jak malej przewiesilam zabawki na gumkach recepturkach blizej srodka, to macha w nie i cieszy sie, ale woli hustawke, na macie polezy jak ma dobry humorek, poza tym mamy krzeslelko z palakiem, trzymam go w kuchni i jak jem sniadanko, albo robie obiad to mala mi towarzyszy, tylko blendera nie moge wlaczac bo sie mala tak przestraszyla ze straszny krzyk byl :/
Wozej navington - moja milosc i nic sie nie zmienilo! Jest zwrotny, leciutki. Szkoda tylko ze coraz popularniejszy na moim osiedlu jezdza juz 3 :) nawet w niedziele w kosciele stalismy obok jednego ;)
 
My mamy matę po siostrzeńcu męża- taka okrągła z 2 pałąkami na skos przyczepionymi. Za wiele rzeczy na niej nie ma, szeleszczące i grzechoczące nóżki i taki grający bączek. Dokupiłam ostatnio do niej trochę zabawek. Mała lubi na niej leżeć, czasami się w coś zapatrzy, zasłucha w muzyczkę itp.
 
ja tez mam mate tiny love - tylko wesolą łączkę - jest z pałąkiem - viki uwielbia sie na niej bawic, a dzieki temu ze zabawki sa rozmieszczone rowniez na bokach - angazuje sie cała ;) oczywiscie zabawek jest wiecej niz w zestawie - najbardziej lubi uderzac w takiego smiechotka, ktory po prostu reaguje na ruch zabawnym smiechem - nie bylo w zestawie;(

mimo malej ilosci zawieszek (3) - polecam - mata oprócz wspomnianych zawieszek - wazne- bo na dlugich "sznurkach" ma mnóstwo niespodzianek w samej macie - szeleszczące zwierzaki, piszczącą gałązkę , gruchającego motylka - którego czasem udaje się viki złapać;) - i odstające drezwka i kwiatki:) bardzo kolorowa i bardzo estetycznie wykonana :) mysle ze tymi w macie konkretnie zacznie sie zajmowac juz za chwilkę;)

oprócz tej maty - od świat ma rozkładane piankowe puzzle - rewelacja dla cwiczenia pelzania a w przyszłości raczkowania

a oprócz tego -tak jak ligotka wkładam ja w hustawkę z zamontowana póleczką z doczepionymi zabawkami - najbardziej podoba jej sie przegladanie mieciutkiej ksiaznieczki - robi to tak zabawnie niezdarnie - a mysle ze wszelkie formy aktywnosci wspomagajace rozwoj umiejetnosci psychoruchowych naszych dzieci sa wskazane - a czasem jest to zwyczajna zabawa z pielucha , kopanie kocyka albo chwytanie palców mamy;)
 
Ostatnia edycja:
Tab, dzięki za informację.

My mamy matę taką zwykłą z Baby mix. Coś tam szeleści, coś piszczy, jest lusterko i kilka zawieszek. Do tego taki stoliczek grający. W połączeniu super sprawa. Mała matę lubi, choć na razie się jedynie rozgląda.
 
Tab, dzięki za informację.

My mamy matę taką zwykłą z Baby mix. Coś tam szeleści, coś piszczy, jest lusterko i kilka zawieszek. Do tego taki stoliczek grający. W połączeniu super sprawa. Mała matę lubi, choć na razie się jedynie rozgląda.

Też mam matę z baby mix. Kuba lubi leżeć na niej, ja jeszcze dowiesiłam węża z zawieszkami. Też na razie się rozgląda a jak traci to przypadkowo nie świadomie
 
Hej.
Moje dziecko uwielbia smoczek :) Zmieniam go oczywiście co miesiąc bo wiadomo - higiena :) tym razem zamawiałam już te smoczki z przedziału wiekowego 3-6 bo akurat mały dostaje nowego smoczka zawsze dzień po "miesięcznicy" ;p Ja używam smoczków Tommee Tippee Pure on jest ortodontyczny i dziecko żeby go moc trzymać w buźce musi cały czas ssać bo inaczej wypada ;p a Wy jakim firmom i modelom zaufałyście?
 
reklama
Hej.
Moje dziecko uwielbia smoczek :) Zmieniam go oczywiście co miesiąc bo wiadomo - higiena :) tym razem zamawiałam już te smoczki z przedziału wiekowego 3-6 bo akurat mały dostaje nowego smoczka zawsze dzień po "miesięcznicy" ;p Ja używam smoczków Tommee Tippee Pure on jest ortodontyczny i dziecko żeby go moc trzymać w buźce musi cały czas ssać bo inaczej wypada ;p a Wy jakim firmom i modelom zaufałyście?

moja viki toleruje tylko aventa- zaczelo sie od tej próbki ze szpitala - bo miałam te tommee i tylko nimi pluła - dopiero po dobrym miesiacu -jak zaczela dlonie ssac - przypomnialam sobie o tym gratisie i okazalo sie ze jest ok - tez juz wymienialismy - ale ja caly czas uzywam z I przedziału:)
 
Do góry