reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

reklama
Dziewczyny, a co kupujecie do wózka? Chodzi mi o pościel i takie tam. ja pościeli na razie nie mam, myślałam że może po prostu pod główkę dać pieluszkę tetrową i przykryć dziecko taki grubym kocykiem. Jak myślicie?
 
Wlasnie kurier przywioz zamowiony wozek -TAKO WARRIOR

JESTEM WSCIEKLA :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Zamawialam wozek u producenta -uzgadnialam szczegoly wozka przez telefon, dodatkowo wysylajac maila z z zamowieniem opisalam wszystko dokladnie i zalaczylam zdjecia.

Wszystko mialo byc ok- niestety zignorowali wszystko. Dostalam stary typ stelaza bez nakladki, inne kola, inna wkladka niz prosilam.

Zamowienie realizowal mi ten sam gosciu co realizowal zamowienie dla Vikiigus

Wyslalam reklamacje do firmy TAKO zobaczymy co z tym zrobia.

teraz doczytałam, że taka wpadka z tym wózkiem- az się wierzyc nie chce biorąć pod uwagę ,że ja zamówiłam ten niestadardowy daszek - no i jescze ten gratis....szkoda - ale reklamuj - bo jesli opisywałaś , to faktycznie towar niezgodny z zamówieniem, więc powinni uznać - ale radzę napisac oficjalną reklamację do firmy - a nie na mejla gośćia z allegro - mają 14 dni na rozpatrzenie - jesli nie dadzą w tym czasie odpowiedzi twoje rozszczenia zostaja uznane za zaakceptowane - z mocy prawa - tylko nie zapomnij rościć - czyli napisz Twoje oczekiwania - a poza tym zawsze możesz oddac w ciągu 10dni- tylko to chyba nie jest do końca rozwiązanie, bo jesteś bez wózka :(

daj znać co w temacie :I
 
w temacie co do wózka - ja tez mam śpiworek

pod główke nic nie zamierzam dawac nawet jak juz się ciepło zrobi, bo niemowlakom nie trezba, a poza tym mam regulowany zagłówke w gondoli :tak:

a takie pytanko - jak czytałyście lub macie w tym doświadczenie - od kiedy na spacery w taką pogode jak za oknem??


ja Kubę rodziłam w maju - i było cieplutko - więc tak naparwdę juz po tygodniu mykaliśmy na spacerki, ale teraz to juz sama nie wiem, bo rózne opinie czytam....
 
Dokladnie viki ja juz tak skrajne opinie slyszalam ze nie wiem co... natomiast przewaza zeby jednak 7 - 10 dni, oczywiscie do jakies temperatury no i lepiej zeby nie wialo... Mam do Ciebie pytanko odnosnie tego otulaczka ze Sterntaler, mysle zeby kupic ten cienki, na codzien zeby mala mogla w nim spac albo nosic ja w tym, jak on Ci sie sprawdza? Dzieki!
 
Ja rozmawiałam z położną. Powiedziała mi, że po 2 tyg można zacząć werandować.Ubrać go wcześniej jak na dwór i na początku 15min. Później wydłużyć czas do 30min. Na pierwszy spacer wyjść na ok 30,40 min. Temperatura do -5. Poniżej juz nie wychodzimy.
 
Viki z tego co pamietam to moja siostra tez swoja core najpierw wietrzyla tzn. wkladala ja w kombinezon, kocyk i kladla w lozeczku przy otwartym oknie zeby sobie spala. Mala to uwielbiala i spala jak susel (nie ten nasz forumowy tylko ten futrzak ;-)). Ja tez nad tym mysle a na spacerek pewnie po 2 tygodniach jak pogoda pozwoli.
 
reklama
Do góry