reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

Tab sprawdziłam te chusteczki - jednak pampersy są lepiej nasączone - baby dream są chyba najsuchsze niestety - szkoda bo cena rewelacyjna i dobrze się wyciągają

Ligotka Ja nigdy nie uzywałam medeli także nie pomogę :(
 
reklama
A ja pojechałam dzisiaj do sklepu po kopertowe body z krótkim rekawkiem i nic ciekawego nie było. A, że nie chciało mi sie dużo jeździć, byłam tylko w 2 sklepach postanawiam zamówić z allegro Body niemowlęce kopertowe kr. r 62 BAWEŁNA 100% (1416721022) - Aukcje internetowe Allegro
Korzystam ligotka z twojego doświadczonego sprzedawcy. Wogóle w sklepie były tylko takie z nadrukiem i doznałam szoku jak zobaczyłam takie body za 18zł, jeszcze w tamtym roku było koło 11-12 zł. Widac podwyzkę VATu. Kiedyś w tym sklepie widział mi się taki polarowy kocyk, chciałam go kupic z myslą do włożenia na spód wózka no i też nie było. A ze nie mam juz siły latać po sklepach korzystam z allegro.
 
Doriss bez obaw rob zakupy u tego sprzedajacego, naprawde ciuszki swietnej jakosci, przyszly szybciutko, a body ktore kupilam tu za 9zl w 5-10-15 widzialam po przecenie za 19zl, jesli chodzi o kocyk ja uwielbiam te z ikei, z neta zamawialam tylko akrylowy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
body kupiłam bo stwierdziłam, że mam dużo pajacyków a w domu nie założe pod spód dziecku body z długim rekawkiem bo za goraco moze byc, z kolei bez niczego to może też nie do końca dobrze. A jak spojrzałam w szafę to z krótkim rekawkiem mam moze z dwa body. Kupiłam te białe bo jednak do wszystkiego pasuje. A w sklepie takich prostych zwykłych to nie mieli, wszystkie z napisami itd.

Anja ładny leżaczek. My mamy sam leżaczek bez opcji bujaczek. Nie kupuje tego bo z opowiesci mam wiem, że dziecko szybko z tego wyrasta. Leżaczek mamy po mojej siostrzenicy, jakis starzy typ (dlatego bez funkcji bujania) ale wykorzystam go.
Ja nie kupowałam żadnych mat, karuzeli itd a i tak juz to dostałam po dziecku kuzyna, dlatego na razie nie kupuję takich rzeczy bo widzę, że się rodzina szykuje na takie wydatki. Niech mają pole do popisu a co nam zbraknie to dokupimy.
 
Dorris, ja też tam kupowałam, tylko pod nickiem sylwina. Wydałam ponad stówę, ale ubranka spoko, szczególnie jestem zachwycona komplecikiem welurkowym. Żałuję tylko, bo zapomniałam u niej kupić czapeczki, a ma fajniusie.
A podwyżka VATu na ubranka podobno wchodzi od 1 lutego na razie jest jeszcze 8%.
 
Ostatnia edycja:
ja pisałam jeszcze ze szpitala do Ewitki - laktator sprawiłam sobie ten medela mini electric i jestem mega zadowolona - ma płynna regulację siły ssania i na najmniejszym to chyba nawet facet robi to bardziej ostentacyjnie ;-)

nie mówiąc o dziecku - które wiadomo - nie ma regulacji siły ssania

ja myslę że od swinga różni się tylko dodoatkowo bardziej dopracowaną otoczką - zresztą sami chwalą się ,że jest to najpopularniejszy laktator na naszym rynku

i dziewczyny nie martwie sie , że nie będziecie miały mleka - ja jeszce po porodzie miałam miękkie cycuszki , a kilka dni póżnie kamienie rozmiaru E !!!
w poniedziałek musze podjechać do takiej gorseterii , żeby porządnie dbrać stanik , bo te moje 3 - to chyba jakby złaczyć w 1 to miałabym dopasowany na miarę :-)
 
reklama
Ja dla mojego maluszka kupiłam chustę tkaną i nie mogę się doczekać kiedy pójdziemy na spacerek.Contact - NATI Sling - Baby Wrap Around Sling Carrier
ja tez mam medela mini electric. jestem bardzo zadowolona z niego. Tak się zdarzyło, że mój maluszek wylądował w inkubatorze na trzy dni, więc mogłam mu dawać tylko odciągnięty pokarm.Nie mogłam go karmić piersią. Jak go wyciągnęli to już przy drugim karmieniu poszło nam dobrze, dossał się do piersi. dziewczyny nie martwcie się na zapas. Każda z nas jest w stanie uruchomić laktacje. Trzeba tylko przystawiać maluszka do piersi, a będzie dobrze. Na początku co 1,5h.( tak w szpitalu położne poradziły)
 
Ostatnia edycja:
Do góry