reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

reklama
jeżynka śliczne ubranka, widzę, że też masz obowiązkowe I love dad :-D

figa777 ja kupowałam uniwersalne, ale intuicyjnie bardziej męskie kolorki hihi a neutralne kolory często wybieram, bo mój M juz planuje drugie dzieciatko aby była jeszcze dziewczynka :-)
poza tym ja wolę ręczniki, śpiworki itd w bieli, beżu
ale Ciebie rozumiem, masz podwójna zagadkę :-D

byłam wczoraj w IKEI po świece i zaszłam na dział dla dzieci, mozna tam ciekawe rzeczy znaleźć czego nie wiedziałam, kupiłam ręcznik, nie mogłam się oprzeć ;-)

IKEA | Tekstylia dla dzieci | Ręczniki i myjki | FABLER KANIN | Ręcznik z kapturem

podobaja mi się mebelki do pokoju dla dziecka, białe, ale bardziej dla dziewczynki

IKEA | Seria do pokoju dla dzieci HENSVIK

a i taka jedna pościel do łózeczka w błekicie, albo rózu, świetny materiał - satyna, mieni się, wyglada naprawdę ładnie, muszę koniecznie po nia pojechać :-D
pokazę Wam linka, ale nie widać na zdjęciu efektu

IKEA | Tekstylia dla małych dzieci | Pościel | FABLER HJÄRTA | Komplet pościeli dziec
 
A ja byłam wczoraj z moim kochanym mężem Markiem w sklepie pooglądać wózki. Stał na salonie wózek bliźniaczy firmy ABC DESIGN ZOOM SPACEROWY w ustawieniu jeden za drugim:
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: ZOOM spacerowy + 2 gondole 2010
Nie chcieliśmy takiego z różnych względów. Jednak można było sobie nim wczoraj pojeździć, zobaczyć czy jest zwrotny, skrętny, jak się go składa ( ile czasu to zajmuje i czy jest skomplikowane )i ile miejsca po złożeniu zajmuje. Jest bardzo skrętny i zwrotny, szybko i łatwo się go składa, stelaż po złożeniu zajmuje mało miejsca a materiały z którego jest wykonany trwałe- w porównaniu do innych wózków.
Mają nam jednak ściągnąć dla porównania wózek X-LANDER TWIN:
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: X-lander X-TWIN dla noworodków

czyli z siedzonkami obok siebie - ten też nam sie podoba.
W wózkach bliźniaczych nie ma takiego wyboru jak w jedyneczkach, dlatego podjęta decyzja musi uwzględniać mnóstwo czynników takich jak np jego zwrotność, skrętność, wagę z całym wyposażeniem, ile zajmuje stelaż, jak sie go składa, po jakich drogach będzie sie nim jeździło, czy wjedziemy nim do różnego rodzaju pomieszczeń, jak głębokie i szerokie są czy to gondolki czy już same siedzonka by dzieciaczki miały swobodę. Normalnie głowa mi czasami pęka, bo co rusz się okazuje, że nie braliśmy czegos pod uwagę i następuje zmiana planów:rofl2::happy2::no::-D
 
figa mi się bardziej podoba ten pierwszy, wydaje się lepiej wykonany i kolorystyka jest bardziej przemyślana, ładny jest szczególnie ten bezowo - czarny ;-)
w tym x-landerze nie za bardzo dobre jest ułozenie dzieci w gondoli pod katem, ale tez cena nizsza

ja osobiście gdybym miała bliźniaki, kupiłabym ten wózek:
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: DOMINO TWIN Extra Combi głęboko-spacerowy

widziałam go na zywo i bije na głowę wszystkie x-landery itp. poza tym jedna z lepszych firm, wszystko po najdrobniejsze szczególy perfekcyjnie wykonane, przemyślane, dzieci siedza do siebie buźkami no i ogólnie wizualnie mi się podoba

pamiętaj tez, ze potem mozesz wózek sprzedać na allegro i sporo wydatku Ci się zwróci, więc dobrze kupić wózek, który jest pozadany na allegro :-)

ja kupię na pewno inglessinę albo silver cross, bo uzywane, zadbane ida za nawet więcej niz połowę ceny
 
Ostatnia edycja:
figa mi się bardziej podoba ten pierwszy, wydaje się lepiej wykonany i kolorystyka jest bardziej przemyślana, ładny jest szczególnie ten bezowo - czarny ;-)
w tym x-landerze nie za bardzo dobre jest ułozenie dzieci w gondoli pod katem, ale tez cena nizsza

ja osobiście gdybym miała bliźniaki, kupiłabym ten wózek:
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: DOMINO TWIN Extra Combi głęboko-spacerowy

widziałam go na zywo i bije na głowę wszystkie x-landery itp. poza tym jedna z lepszych firm, wszystko po najdrobniejsze szczególy perfekcyjnie wykonane, przemyślane, dzieci siedza do siebie buźkami no i ogólnie wizualnie mi się podoba

pamiętaj tez, ze potem mozesz wózek sprzedać na allegro i sporo wydatku Ci się zwróci, więc dobrze kupić wózek, który jest pozadany na allegro :-)

ja kupię na pewno inglessinę albo silver cross, bo uzywane, zadbane ida za nawet więcej niz połowę ceny


No super wózeczek:-) chciałabym go jednak zobaczyć, pojeździć nim - po prostu go sprawdzić.
Dziękuję za ofertę:happy2:
 
A ja byłam wczoraj z moim kochanym mężem Markiem w sklepie pooglądać wózki. Stał na salonie wózek bliźniaczy firmy ABC DESIGN ZOOM SPACEROWY w ustawieniu jeden za drugim:
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: ZOOM spacerowy + 2 gondole 2010
Nie chcieliśmy takiego z różnych względów. Jednak można było sobie nim wczoraj pojeździć, zobaczyć czy jest zwrotny, skrętny, jak się go składa ( ile czasu to zajmuje i czy jest skomplikowane )i ile miejsca po złożeniu zajmuje. Jest bardzo skrętny i zwrotny, szybko i łatwo się go składa, stelaż po złożeniu zajmuje mało miejsca a materiały z którego jest wykonany trwałe- w porównaniu do innych wózków.
Mają nam jednak ściągnąć dla porównania wózek X-LANDER TWIN:
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: X-lander X-TWIN dla noworodków

czyli z siedzonkami obok siebie - ten też nam sie podoba.
W wózkach bliźniaczych nie ma takiego wyboru jak w jedyneczkach, dlatego podjęta decyzja musi uwzględniać mnóstwo czynników takich jak np jego zwrotność, skrętność, wagę z całym wyposażeniem, ile zajmuje stelaż, jak sie go składa, po jakich drogach będzie sie nim jeździło, czy wjedziemy nim do różnego rodzaju pomieszczeń, jak głębokie i szerokie są czy to gondolki czy już same siedzonka by dzieciaczki miały swobodę. Normalnie głowa mi czasami pęka, bo co rusz się okazuje, że nie braliśmy czegos pod uwagę i następuje zmiana planów:rofl2::happy2::no::-D

nie mam bliźniąt ;) ale musisz jeszcze wziąć pod uwagę, że np do windy musicie się zmieścić nie wiem gdzie mieszkacie, ale może jeśli Wy nie macie windy to ktoś z bliskiej rodziny ;)
 
dziewczyny przepraszam, że się Wam wtryniam w wątek wózkowy, ale dla tych które szukają fajnych okazji, to u Józka ( sieć sklepów JYSK ) są przeceny, można kupić kocyki polarowe po 10zł, tanią pościel też widziałam i zasłony/ firany za grosze :)
 
Fajny ten wózeczek ABC Design, Domino Twin też niezły, ja osobiscie jestem zwolenniczką wózków jedno za drugim, bo te koło siebie to maja ciasne siedzonka i dwulatki to już się nie mieszczą. No i z takim szerokim to choćby w sklepie przy kasie trudno przejechać. Jedyny plus, to, ze na obie dzidzie można sobie popatrzeć.
 
reklama
A ja byłam wczoraj z moim kochanym mężem Markiem w sklepie pooglądać wózki. Stał na salonie wózek bliźniaczy firmy ABC DESIGN ZOOM SPACEROWY w ustawieniu jeden za drugim:
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: ZOOM spacerowy + 2 gondole 2010
Nie chcieliśmy takiego z różnych względów. Jednak można było sobie nim wczoraj pojeździć, zobaczyć czy jest zwrotny, skrętny, jak się go składa ( ile czasu to zajmuje i czy jest skomplikowane )i ile miejsca po złożeniu zajmuje. Jest bardzo skrętny i zwrotny, szybko i łatwo się go składa, stelaż po złożeniu zajmuje mało miejsca a materiały z którego jest wykonany trwałe- w porównaniu do innych wózków.
Mają nam jednak ściągnąć dla porównania wózek X-LANDER TWIN:
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: X-lander X-TWIN dla noworodków

czyli z siedzonkami obok siebie - ten też nam sie podoba.
W wózkach bliźniaczych nie ma takiego wyboru jak w jedyneczkach, dlatego podjęta decyzja musi uwzględniać mnóstwo czynników takich jak np jego zwrotność, skrętność, wagę z całym wyposażeniem, ile zajmuje stelaż, jak sie go składa, po jakich drogach będzie sie nim jeździło, czy wjedziemy nim do różnego rodzaju pomieszczeń, jak głębokie i szerokie są czy to gondolki czy już same siedzonka by dzieciaczki miały swobodę. Normalnie głowa mi czasami pęka, bo co rusz się okazuje, że nie braliśmy czegos pod uwagę i następuje zmiana planów:rofl2::happy2::no::-D
Dla mnie na razie liderem jest ten X-Lander, choć mimo zjeżdżenia połowy Warszawy nigdzie go jeszcze nie trafiłam. W jednym ze sklepów trochę mnie zaniepokoili twierdząc, że ma on 79,5 cm szerokości (podobno tak jest w katalogu) ale wszędzie w necie jest mowa o 76-78 cm. Jego niewątpliwą zaletą są dwa odrębne siedziska w spacerówce. Gdzieś czytałam opinię jednej z matek, że gdy miała wózek z jednym dużym siedziskiem dla dwójki maluchów to ciągle były między nimi wojny. Zakończyły się one w momencie zakupu tego wózka bo dzieci sobie nie dokuczały.
 
Do góry