reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

reklama
Dzisiaj po pracy że mam bardzo blisko zaglądnęłam sobie do "świat dziecka" wózków było chyba z 50 szt do wybory wszystkie firmy i kolorów też sporo z każdego modelu.
Najbardziej podoba mi się maksi cosi mura ma super spacerówkę,dużą gondolę i przekładaną rączkę mój ideał ale raczej odpada ze względu na cenę ponieważ jak dzidzia będzie już na etapie spacerówki to kupię maclarena uwielbiam ten wózek, więc szkoda kasy na drogi wózek trzy funkcyjny.
x lander XA z nowej kolekcji 2010 też fajny i ma bardzo ładną kolorystykę a nowością są obracane koła przednie,cena wmiarę przystępna więc pewnie kupię XA 2010 lub jeszcze tańszego XQ 2009 na allegro bo w sklepie ceny dużo wyższe.
 
Ja planuję kupić łóżeczko, wózek tak listopad-grudzień. Termin jest koniec stycznia, początek lutego więc wolę mieć zwłaszcza łóżeczko wcześniej gotowe, niech się wszystko wywietrzy:-)
 
My z łóżeczkiem jeszcze poczekamy,bo tak naprawdę jest jeszcze troszkę czasu na jego wybór :) Co do wózków to mamy kłopot, gdyż w sklepach albo w ogóle nie ma podwójnych albo są pojedyncze sztuki. Byliśmy dzisiaj na targach, by właśnie jakiś sobie upatrzyć, ale niestety nie było ani jednego :( Pokukaliśmy po necie, poczytaliśmy opinie i prawdopodobnie zdecydujemy się na: SPIDER COMFORT IMPLAST DLA BLIZNIĄT + 2 ŚPIWORKI (1166299293) - Aukcje internetowe Allegro
Mnóstwo wózków i nie tylko jest na stronie :
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE
Miłego przeglądania :*
 
Figa sklep BOBO wózki jest niedaleko mnie, byłam tam juz raz i będę zagladać, jakbyś chciała z tamtad kupować wózek przy okazji jak tam będę mogę zobaczyć go na zywo i co nieco Tobie pomóc

My na razie z M obejrzeliśmy i testowaliśmy pare wózków i na razie najbardziej nam odpowiada ten ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: MONDIAL DUO COMBI (2w1) głęboko-spacerowy elegancja z klasą
jest duzy i bardzo praktyczny do tego odpowiada mi estetyka :-) i przez to, ze ma najwieksza na rynku gondole i spacerówkę moze sluzyc nawet 3 lata i latwo bedzie go pozniej sprzedać
 
Figa sklep BOBO wózki jest niedaleko mnie, byłam tam juz raz i będę zagladać, jakbyś chciała z tamtad kupować wózek przy okazji jak tam będę mogę zobaczyć go na zywo i co nieco Tobie pomóc
Dziękuję Ci Soniu za propozycję :) Może faktycznie jakbyś kiedyś przy okazji była w tym sklepie to może mogłabyś zobaczyć czy mają ten wózek, jak się prowadzi, czy jest w miarę zwrotny i lekki oraz jaki jest duży po złożeniu. Będziemy Ci bardzo wdzięczni :* Nam się raczej trudno będzie specjalnie wybrać do któregoś sklepu specjalnie po wózek - mamy za daleko niestety :(

Jeżynka a mogłabyś się zapytać jak on jest długi? Nigdzie w internecie nie ma podanego tego wymiaru. Nie myśleliśmy o wózku-wagoniku jeden za drugim gdyż nie chcielibyśmy chyba by dzieciaczki jechały nie widząc siebie nawzajem - nie wiem już sama..... Troszeczkę Wam zazdroszczę, gdyż wybór macie o wiele większy, można sobie dany model zobaczyć w sklepie, pobujać się nim, sprawdzić wszystkie parametry - ale wiadomo, że wszystko co nie jest "standardowe" jest mniej dostępne ;p ale damy radę. Buźka i miłej niedzieli wszystkim mamuśkom i fasolinkom :)
 
Ostatnia edycja:
Figa nie tylko Ty masz ten problem ;)
Ja bym chciała aby bobasy siedziały obok siebie. Te wózki, gdzie siedzą one za sobą ładnie wyglądają, ale jedno z dzieci patrzyłoby drugiemu na plecy, więc byłoby poszkodowane :(
Jedyne wyjście w takich wózkach to posadzić maluszków twarzami do siebie, ale to nie jest dobre na długą metę :(
 
reklama
Figa nie tylko Ty masz ten problem ;)
Ja bym chciała aby bobasy siedziały obok siebie. Te wózki, gdzie siedzą one za sobą ładnie wyglądają, ale jedno z dzieci patrzyłoby drugiemu na plecy, więc byłoby poszkodowane :(
Jedyne wyjście w takich wózkach to posadzić maluszków twarzami do siebie, ale to nie jest dobre na długą metę :(
Właśnie mam podobne zdanie co do wózków wagonowych. Jak będziesz miała jakiś ciekawy model na oku to daj mi proszę znać bo niestety na żywo miałam okazję tylko jeden obejrzeć... no ale był z miękkimi gondolami a taki raczej od razu skreślam. Na razie zdecydowana jestem na ten który podałam wcześniej ale jak tylko znajdę coś nowego to dam Ci znać.
 
Do góry