reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

Ja na pewno wybiorę wózek z gondolą, choćbym miała go używać tylko 4 miesiące. Z tego co wypowiadają się lekarze dziecko nie powinno przebywać za długo w foteliku samochodowym, bo nie jest to dobre dla kręgosłupa dziecka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
jezynka mi nie chodzi o fotelik, dla mnie on bedzie ewentualnie do jazdy samochodem. tak to mysle o spacerowce takiej fajnej rozkladanej, zalezy od finansow... czy to i to czy tylko to
 
Ja wam powiem tak, jak Tymone sie urodzil ( 25 stycznia )za jakies 2- 3 tygodnie powoli wychodzilismy na spacerki. Zima byla wtedy bardzo ostra. Jak sobie pomysle ze mialabym nie wychodzic na dwor, lub spacerowac z dzieckiem w spacerowce.. to jadnak wole kupic gondole, pozatym zawsze lepiej lzej ubrac dziecko w gondoli niz naubierac w spacerowce... ale jest jeszcze jedna opcja... w wozku Tako mialam takie opcje.... wozek głęboki, wozek głęboki z wlozona gondola, spacerowka... jak mowimy o samej gondoli to tymon korzystal z niej do wiosny, natomiast pozniej ponad rok jezdzil w opcji wozka głębokiego ( bez gondoli, z zabudowanym przodem w pozycji np. siedzacej jak siedzial... wiecie o co mi chodzi??) ja bylam bardzo zadowolona nie gubil zabawek, smoczkow i mial jakos tak przytulnie....

Pisalam ze marze o X-landerze, ale teraz z ciekawosci zajrzalam na strone TAKO.. maja nowe modele.... kilka bardzo fajnych... i cena tez duuuzzzzoooo fajniejsza :-)
Zobaczcie same


Oto kilka roznych modeli... cana najtanszy 625 zl a najdrozszy 968 zl. Co sadzicie??
 
Ostatnia edycja:
ja taka miałam furkę dla Jasia X-Lander XA
jak wszystko będzie dobrze to zdecydowanie znów kupimy ten wozeczek.

"Nadaje" ze szpitala.Jestem na zastrzykach,nospie,duphastonie i luteinie.Jutro mam usg i dalsze instrukcje.Pozdrawiam
 
Ewa, mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.

Ja tak sobie mysle, ze na 1000% kupie jakis uzywany wozek. W internecie jest tyle fajnych bryk, a nie chce popelnic bledu jak wczesniej, gdzie kupilam wozek polecany przez wszystkich, wydalam mnostwo kasy i tak okazalo sie, ze byl okropny (kola, prowadzenie..., nawet budka mnie wkurzala).
Teraz pewnie zdecyduje sie na ktorys quinny, bo duzo osob je sprzedaje i lubie trojkolowce. Druga spacerowka Olafa byla wlasnie trojkolowcem i dla mnie (lubie duzo i szybko chodzic) sprawdzila sie.
Chociaz wiem tez, ze decydujac sie na 3kolowca trzeba wybrac lepszego, bo te z nizszej polki sa zwyczajnie nie do prowadzenia.

Tak wiec nie polecam Silver Cross, a polecam niemiecka firme Teutonia (nie sa znane, ale naprawde boskie).
 
Dziewczyny, prawda jest taka, że każdy wybiera wózek pod siebie. Powinno nam być wygodnie obsługiwać wózek + powinno być wygodnie dzidzi. Teraz mamy taki wybór wózków, że aż trudno się zdecydować. Rozpiętość cenowa również na każdą kieszeń, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie i maluszka;-)
 
[FONT=&quot]Też zgadzam się z jeżynka, każdy kupuje wg. potrzeb, ale również zgadzam się z jeżynką w takiej kwestii, że zbyt długie przebywanie w foteliku jest niezdrowe dla kręgosłupa dziecka. Dziewczyny pomyślcie jakie ważne jest dla dziecka aby pobyło na świeżym powietrzu, koniec marca, kwietnia już bywa bardzo przyjemnie i ciepło, nasze pociechy będą miały wtedy ok. 3 miesiące... w gondoli będą mogły sobie pospać do woli na spacerku, w parku lub w ogródku, jeśli ktoś posiada takowy. Spacerówki nie są niestety przystosowane do kręgosłupów naszych najmniejszych pociech, ortopedzi alarmują, że dziecko powinno przebywać w gondoli nawet do 9 miesiąca. Nie chcę oczywiście moralizować, każdy podejmie własną decyzję według potrzeb, ale myślę, że warto się zastanowić nad kupnem gondoli. My teraz czekamy na trzeciego malucha i nie wyobrażam sobie, żeby nie kupić mu gondoli (niestety wcześniejszy wózek nam ukradziono, więc teraz będziemy zmuszeni).

Ewo, mam nadzieję, że wszystko dobrze z Tobą i maleństwem, jak będziemy się wieczorem modlić z maluchami to wspomnimy o was na pewno. Wiesz, my też mamy Jasia:) i też mieliśmy dla niego X landera XA, tylko jak go używaliśmy dla małej (o rok i dwa miesiące młodszej królewny) to nam go ukradziono, a szkoda, bo też nam bardzo odpowiadał. pozdrawiamy i mam nadzieję, że podczas tych upałów da się żyć w tym szpitalu.

[/FONT]
 
reklama
Claudio, piszesz, że marzysz o x-landerze, a patrzyłaś może na wózki delti? Producent x-landera robi także wózki delti, i są one tańsze, a jakość ich jest naprawdę wysoka. Mogę z czystym sercem polecić bo także mamy delti, model CAT. Tu masz stronkę, na której możesz sobie pooglądać różne modele Spacerowe Wózki Dziecięce | Leżaczki dla dzieci i niemowląt Delti. Jakbyś miała pytania co do CATa to pisz śmiało, chętnie odpowiem na twoje pytania.
 
Do góry