reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

Angeliko, co do wózków coneco słyszałam o nich różne opinie, kiedyś kiedyś sami zastanawialiśmy się nad coneco... ale po różnych opiniach znajomych i tych przeczytanych na forach zrezygnowaliśmy. Nie odradzam, nie zachęcam, sami na pewno podejmiecie decyzję.
Za to jeśli mogę zasugerować sprawdźcie sobie wózki delti, są w podobnej cenie a delti robi producent x-landera i mają naprawdę ciekawą ofertę i solidny sprzęt.
 
reklama
Ja też jestem zwolenniczką gondoli, dlatego warto zwrócić uwagę na to, żeby była duża i ew. miała podnoszone oparcie. Ja mam głęboki wózek po synku, Mikado Oxford, dobrze się prowadzi, ma miekkie zawieszenie, dużą gondolę (synek w niej jeździł do 10-ego miesiąca), więc chciałabym ją jeszcze wykorzystać, a kupić lepszą spacerówkę, zeby była na wyjazdowy okres wakacyjny i wyjazdy do rodziny (nie bardzo wyobrażam sobie pakować wielkiej gondoli, która zajmuje cały bagażnik przy dwójce dzieci). Co do "polskich" wózków Coneco, mam spacerówkę dla synka i potwornie się starły kółka, a chińczycy tak wymyslili sobie, że nie da się przełozyć/ zamienic miejscami kółek, żeby się równomiernie scierały. Jeździ mi sie teraz przez to beznadziejnie, ale mój synuś jest strasznie "wózkowym" dzieckiem i uwielbia się szybko przemieszczać z mamą w odległe miejsca, np na jakis fajny plac zabaw czy basen i nie mam innego wyjscia.
A fotelika z adapterem używalismy jak np jechaliśmy autem do koscioła, rewelacyjna sprawa, jak nie trzeba dziecka przekładać, a godzinkę to może sobie tak pospać.
 
Przeglądałam sobie wózki bliźniacze na allegro i znalazłam ten model:
WÓZEK AKJAX BLIŹNIACZY GEMINI GRATIS KOŁA POMP. (1149151328) - Aukcje internetowe Allegro
Czy słyszałyście coś o tej firmie? Czy to nie jest jakaś lipa?

Hej, ja też widziałam ten wózek na allegro-wyposażenie ma super w tej cenie ale zastanawia mnie brak skrętnych przednich kół. Czy nie będzie za ciężko manewrować z dzieciaczkami, wszystkimi potrzebnymi rzeczami dodatkowymi i ewentualnie zakupami. Jak dzieci będą małe to jeszcze pół biedy ale trzeba pomyśleć jak trochę urosną i ich waga wzrośnie. Ja czasami poczytuję sobie forum mam bliźniaków- tam również przesyłają sobie linki różnorodnych wózków, co więcej wypowiadają się mamy już narodzonych bliźniaków - czyli piszą o wózkach już przetestowanych - wiele cennych porad udzielają. Dodatkowo w sierpniu we Wrocławiu są targi Mother&Baby -http://www.motherandbaby.pl na które się wybieram i ma nadzieję, że tam będą jakieś wózki dla bliźniaków, które można będzie przetestować-bo póki co nie widziałam w żadnym sklepie takich wózków.
Buźka
 
Dla mnie skrętne przednie kółka nie są najważniejsze. Ciekawi mnie jakość wykonania, aby nie rozsypał się po miesiącu :-(
 
Ja też jestem zwolenniczką gondoli, dlatego warto zwrócić uwagę na to, żeby była duża i ew. miała podnoszone oparcie.

W Delti CAT gondolka jest duża (ok78cm długości) i przestronna więc spokojnie może być dłużej użytkowana. I ma własnie podnoszone oparcie co jest dla mnie dużym plusem bo może stanowić taki przejściowy wózek zanim przesadzi się malucha do spacerówki.
 
reklama
Do góry