reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

Ja po Tymonie mam wszystkie rzeczy schowane wiec jezeli chodzi o ubranka to nic nie kupuje... wszystko wyglada jak nowe, ostatnio zagladalam co tam ciekawego mam i strasznie sie wzruszylam...a Tymon nie mogl uwiezyc ze sie do tego miescil :-) Wiele rzeczy mam fimowych, 5-10-15, chicco, RE Kids, H&M wszystko bylo prane w dobrych proszkach, prasowane a pozatym taki maluszek raczej nie ma jak tego zniszczyc.. rzeczy od 2 roku zycia sa juz troche bardziej zuzyte :-) kilka nowych ubranek pewnie dostane w prezencie jak sie dzidzius urodzi... ma tez fotelik 3-9kg, 9-15kg, krzeselko do karmienia, wozek wielofunkcyjny TAKO i spacerowke nie pamietam jakiej firmy....brakuje mi tylko lozeczka, bo mialam porzyczone i juz dawno oddalam, a w turystycznym maly wyskrobal taka dziure ze poszedl na smietnik i teraz sie zastanawiam czy kupic lozko drewniane czy turystyczne?? narazie wszystko przemawia za turystycznym.. i chcialabym kupic nowy wozek :zawstydzona/y: ale to tylko moje marzenie, TAKO jest calkiem ok ale mysle czy go nie sprzedac i nie kupic wymazonego X-landera:zawstydzona/y: zobaczymy czy finanse pozwola :sorry2: koncze moj wywod bo was zanudze
 
reklama
Miśka ma skończone 2 latka i od tygodnia śpi w takim łóżku

A poprzednie było takie, jak pierwszew, które pokazała angelka
 
Dziękuję dziewczyny, to mi już jakieś myśli nasuwa. Ale nie wiem czy ze względów finansowych nie będzie przejściowo spał w turystycznym... Jak się z kasą wyrobimy to pewnie coś się kupi fajnego.
 
Aniu lózeczko turystyzne tez moze byc frajda dla malucha :)
I w pewnym sensie nowym wyzwaniem "bo już jesteś duzy".

Też mialam termin na 24 II :)

Klaudia my mamy x-landera XQ. Kolezanka wygrała go w konkursie sms'owym i ja odkupiłam od dniej. Caly zestaw znaczy wózek spacerówka fotelik. Ale teraz wyszlo ze np nie ma torby czy parasolki :/ Torba 80 zł parasolka 90 zł oryginalne. Z torba sobie poradziłam, ale zwykłe parasolki maja za mały uchwyt :| To jak bedziesz kupować zwróć uwage na te elementy. Ja jestem z tego wózka bardzo zadowolona. Choc narazie spaceróa jest jeszcze w kartonie.
 
Ostatnia edycja:
ja tam nie wiem jak teraz ale mialam obiecane wczesniej od taty ze mi kupi wozek a wtedy wybralam taki wielofunkcyjny z fotelikiem i nie tani. no ale dziadek mial kupowac. zobaczymy jak bedzie teraz. niby moge pozyczyc od siostry meza bo ma spacerowke i akurat sie zda bo urodzimy w zime wiec gondola malo przydatna. ale chyba wole miec swoje. koszt rzeczy ubranek i lozeczka odpada to nawet jakbym miala sama kupowac to kupie.

a tak to brakuje mi wanienki i materacyka do lozeczka.
 
akunia to pewnie zależy też od tego jakie duże dzieciątka się urodzi bo moja Ala miała 4260g jak ja urodziła i miałam dla niej nosidełko samochodowe i spacerówke, nosidełko sie nakładało na spacerówke, gondoli nie kupowałam i mi sie to sprawdziło bo w tym nosidełku jeździła tylko do czerwca bo później wyrosła :szok: i było jej niewygodnie a spacerówka rozkładała sie na zupełnie płasko i całe lato jeździła w spacerówce, a było naprawde gorąco wiec u nas gondola była zbyteczna bo na jesieni już siedziała i w gondoli bym jej nie utrzymała a tak wszystko dobrze widziała a ja sie nie bałam, że mi syskoczy bo to ruchliwy maluch... wiec tak myślę, że to każdy musia sam zdecydować co mu będzie potrzebe i nie ma sensu za dużo kupować bo dokupić zawsze sie zdąży a jak sie kupi na zapas to może sie okazać, ze wcale tego nie potrzebujemy :)
 
No wlsanie co do tej godnoli to moj siostrzeniec maran-atha mial chyba 3300 no ale przez zime byl noszony w nosidelku a na wiosne spacerowka i bylo to fajne rozwiazanie bo spacerowka i lekka i tania. a i byla taka fajna rozkladana i z daszkiem na glowe. sprawdzila sie wiec mysle o tym samym. a jezeli juz cos to taki wozek ktory pozniej przerobie na spacerowke z daszkiem ale to wyjdzie w praniu, zalezy kto bedzie kupowal.:-)

misiaM to zalezy co komu wygodnie ja mieszkam nie w miescie tylko pod miastem nie do konca wies ale na spacer (tymi polnymi drozkami, w piekne miejsca w poblizu) jak bede wychodzila z dzieckiem to za ciezki jest wozek z gondola i go szkoda.
 
reklama
Ja mieszkam na zadu**** i duzo łazimy po polniakach ;)
Nasz fotelik jest nakaładany na stelaz wózka, ale zadko z tego kozystamy z tego wzgledu ze uwazam ze dziecku jest niewygodnie na dłuzsza mete w tym.
I tak duzo jeździmy autem wiec sporo czasu w nim spedza.

My na spacery chodzimy od kad misia skonczyła 2 tyg bo 1 tydzien byłysmy w szpitalu. W gondoli przedewszystkim moze lezec na płasko. Jak było zimno dodatkowy kocyk czy spiworek i na dwór.
 
Do góry