reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

Bardzo dużo tych osób, co mówi, że poczeka na niespodziankę łamie się jak ginekolog mówi, że wiadomo jaka płeć i pyta czy powiedzieć.;)
Ja na pewno będę chciała wiedzieć, chociażby ze względu na używanie imienia jak najwcześniej :) No i jeśli dziewczynka, to pewnie się skuszę na kilka dziewczyńskich ciuszków :D
My mamy drogi wózek, ale nigdy byśmy go nie kupili gdyby nie dziadkowie... Podobnie jak łóżeczko, przewijak... mieliśmy szczęście. Nie mieliśmy kasy. Teraz będzie łatwiej, bo już wszystko jest :)


ja od ramu mam zamiar ginkowi powiedziec ze nie chcemy znac i zeby nawet o tym nie wspominal
ja zaraz po urodzeniu coreczki stwierdzilam ze jak kiedys bedzie nastepne to nie chce wiedziec, brakowalo mi tej milej niespodzianki na koniec
 
reklama
Ja nic jeszcze nie kupowałam bo po pierwsze, nie mam teraz kasy na takie przyjemności a jest jeszcze czas na szczęście a po drugie, wiem że sporo rzeczy dostanę od rodziny, więc się nie spieszę.
Muszę najpierw też pomyśleć w co ja się ubiorę jak przyjdzie jesień, zima - jakieś spodnie z brzuchem, swetry, to są drogie rzeczy a tego raczej nie pożyczę - niewymiarowa jestem ;)
Na pewno jak się dowiemy czy to dziewczynka czy chłopiec to sprawimy mu jakiś prezent pierwszy ciuszek a na razie sobie czekamy aż zacznie brzuszek rosnąć bo to wciąż takie niedowiary że będziemy rodzicami :D
 
ja tez narazie nie bede niczego kupowac dla malenstwa, jeszcze mam czas, nie mam sie po co spieszyc. plec chce znac zeby przygotowac synka :)
 
Ja na razie nic jeszcze nie kupiłam, ale jak na usg wszystko będzie dobrze, to kupię jakies małe śpioszki;-) Resztę zacznę kupować około 5 miesiąca, będę korzystała z promocji, bo musimy skompletować dla dzidzi wszystko, bo nie mamy nic:-p
 
Ja jeszce nic nie kupuje bo nie mam gdzie skladowac ale za to moja mamcia kochana nadrabia za mnie. Wczoraj jak z nia rozmwialam to mi powiedziala ze nakupowala mi spioszkow i kaftanikow. Juz wyprala i wyprasowala i sobie czekaja zeby je zabrac. Babcia szaleje :-)
 
Ja póki co staram się omijać sklepy z ciuszkami dla dzieci bo podejrzewam, że nie byłabym w stanie się opanować i wpadłabym w szal zakupów ;D
 
Polis, no to super masz mamę:tak: U mnie póki co o ciąży nikt nie wie, więc pewnie sama coś kupie pierwsza, zwłaszcza, że zaczęły się wyprzedaże:tak:
 
Kochane, ja tez juz kupiłam :-D Takie hmm nie wiem jak to nazwać bo nie body, nie śpiochy tylko takie body z krótkimi nogawkami :p.
Ogladalam wczoraj jak padało łozka i mam juz faworyta, Graco, tylko nie wiem czy zdecydować się na białe umeblowanie, czy brazowe, hmmm jak będzie dziewuszka to białe :-)

GRACO VICTORIA 4 W 1 DREWNIANE LOZECZKO DZIECIECE (1099932750) - Aukcje internetowe Allegro

GRACO LAUREN DREWNIANE LOZECZKO WALNUT + MATERAC (1094961811) - Aukcje internetowe Allegro

HIT!!! ŁÓŻECZKO GRACO SARAH WHITE 4w1 już w PL (1101781517) - Aukcje internetowe Allegro

Co myślicie?
 
reklama
ja mebelków chyba nie bede kupowac, mam po starszym dziecku drewex laura, w stanie prawie idealnym
http://drewex.com/zdjecia_asortyment/422-1.jpg

wózek i fotelik też mam (emmaljunga+maxi-cosi), chociaz marzy mi się wózek maxi-cosi mura, ale myślę, że mąż mnie sprowadzi na ziemię jak mu wspomnę o tym pomyśle...bo jak wybrałam emmaljunge, to cene tłumaczyłam, że tego wózka nam na wszystkie dzieci wystarczy :-D
turystyczne łóżeczko też mam, takie zwykłe, z przewijakiem i regulowanym dnem.

ale za to ciuszki to zupełnie inna bajka będzie :-D. czekam na prezentację narządów płciowych najmłodszego potomka ;-)
 
Do góry