reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

to moze zostaw na razie oba, zawsze mozesz sprzedac ktorys za rok ;)
A to zdjecia moich dotychczasowych zdobyczy ;) wszystkie sa z ciucholandu, za nowymi sie jakos jeszcze nie rozgladalam, przerazaja mnie troszke te ceny :/
Zobacz załącznik 289713Zobacz załącznik 289714Zobacz załącznik 289712
Ja też buszuję w lumpkach. I przez to buszowanie i znajdowanie naprawdę fajnych rzeczy, na nowe rzeczy patrzę z przyjemnością, ale nie kupuję. Takie porządne, to porządnie kosztują, a moim zdaniem porównywalną jakość mam w swoich zdobyczach.
 
reklama
Ja też buszuję w lumpkach. I przez to buszowanie i znajdowanie naprawdę fajnych rzeczy, na nowe rzeczy patrzę z przyjemnością, ale nie kupuję. Takie porządne, to porządnie kosztują, a moim zdaniem porównywalną jakość mam w swoich zdobyczach.

Ja też lumpki i allegro. Mam wrażenie, że używane firmowe ciuszki z lumpków są dużo lepszej jakości niż nowe polskich firm. No i cena nieporównywalna.
 
mój mały urodzony w maju na zimę nosił kombinezon 86
kurczę, ciężko przewidzieć, jak się każdy maluch będzie rozwijał
A mój urodzony również w maju na zimę nosił rozmiar 68/74.

Oglądałam dzisiaj prześliczne spódniczki dla maluszków, ale ja przecież do lutego nic nie kupię, nie w tej sytuacji. Dobrze, że w razie czego mam ubranka po synku, gorzej z kombinezonem.
 
Ewitka nie rób scen....Twoj dzidziuś napewno da rade..... wszystkie trzymamy kciuki i mocno w to wierzymy wiec kup kombinezon bo bedzie Wam potrzebny :-)
 
dokladnie kupuj dowoli i wogole nie mysl ze bedzie cos nie tak!
ja sie dopiero rozkrecam jak widac ;) ale wszystko co mi sie podoba jest rozowe juz sie moj M smieje i marudzi ze inne kolory wykupili i tylko ten ktorego nikt nie chcial zostal ;) buziaki
 
Najważniejsze Ewitko to myśleć pozytywnie! Trudne to, wiem, ale bardzo potrzebne Tobie i dzieciątku! Dlatego trzymaj się ciepło, odżywiaj zdrowo i rób zakupy, a zobaczysz, że wszystko będzie dobrze! Pozodrawiam
 
Ewitko, kupuj, kupuj, bo na pewno dzidzia da radę, i Ty też
choć trochę Cię rozumiem, bo po 2 martwych ciążach zanim urodziłam starszego syna, to do ostatnich dni nic nie chciałam kupować, żeby nie zapeszyć
 
reklama
jestem zakochana w mebelkach mamama firmy vox,zestaw pook pook to marzenie,cena porażająca,jeszcze nie wiem jak to zrobię,ale będę je mieć,według mnie pasują do pokoju chłopca i dziewczynki.
MAMAMA - meble dziecięce, dodatki do mebli, meble dla dzieci

Nie wiem czy widziałyście, że w związku z konkursem, w którym klikałyśmy, żeby pomóc Ani, firma Vox dała nam kod rabatowy (15% rabatu) na te mebelki. Ja niestety mebli nie będę kupowała, ale może któraś z Was skorzysta:

https://www.babyboom.pl/forum/polecam-odradzam-f77/mamama-twojepudelko-pl-podziekowanie-za-zaangazowanie-44496/#post6055616
 
Do góry