reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

megan82 moze pasuja dla chłopca i dziewczynki, ale ja pamiętam ze mojej chrześnicy mebelki VOX dziecinne, kolorowe szybko się znudziły i teraz rodzice musza wymieniać na bardziej klasyczne załujac ze tyle kasy wydali
 
reklama
Ewitka nie rób scen....Twoj dzidziuś napewno da rade..... wszystkie trzymamy kciuki i mocno w to wierzymy wiec kup kombinezon bo bedzie Wam potrzebny :-)
Claudia jakby ci lekarz prowadzący zalecał ci dla twojego dobra zakończenie ciąży przed terminem, a dwóch pozostałych dawało 50% szans na przeżycie, minimalne szanse, że będzie zdrowe, to zapewniam cię, że nic byś nie kupiła. Ale ten, kto oczekuje zdrowego dziecka, tego niestety nie zrozumie.
Cieszcie się swoimi wspaniałymi zakupami, ja nie mogę teraz nawet wejść do sklepu dziecięcego, wystarczy że widzę na ulicy takie cudne maleństwa i już się rozklejam,
ale mam jeszcze synka, którego muszę ubierać.
 
Ewitko to co Was spotkało jest straszne i mogę się tylko domyślać co czujesz, strach, lęk i to pytanie "dlaczego właśnie ja" i nie dziwię się, że nie chcesz kupować ubranek, lepiej dokupić potem. Najgorsze jest to, że nie możesz nic zrobić tylko czekać i modlić się.
 
Claudia jakby ci lekarz prowadzący zalecał ci dla twojego dobra zakończenie ciąży przed terminem, a dwóch pozostałych dawało 50% szans na przeżycie, minimalne szanse, że będzie zdrowe, to zapewniam cię, że nic byś nie kupiła. Ale ten, kto oczekuje zdrowego dziecka, tego niestety nie zrozumie.
Cieszcie się swoimi wspaniałymi zakupami, ja nie mogę teraz nawet wejść do sklepu dziecięcego, wystarczy że widzę na ulicy takie cudne maleństwa i już się rozklejam,
ale mam jeszcze synka, którego muszę ubierać.

ja cie rozumiem i pewno bym tak samo zrobila jak Ty. To jest starszne co was spotkalo, Nikt z nas sobie tego tak naprawade nie moze wyobrazic co teraz Ty i twoja rodzina przechodzicie. Trzymam za was kciuki oby sie stal cud i urodzila sie dziecko calkiem zdorwe.
 
Mozesz mi wierzyc ze doskonale Cię rozumię.... i uważam ze pozytywne nastawienie potrafi wiele zdziałać...nie interesuje mnie co mowia lekarze...ja wiem ze bedzie O.K i tego sie trzymam...nawet idealna, książkowa ciąża może skończyć sie tragicznie i to w nieoczekiwany sposób, bez ostrzeżenia...to moze w ogole do rozwiązanie nie powinnismy kupowac rzeczy dla maleństwa?? ból jest zawsze taki sam
 
Ostatnia edycja:
hej Dziewczynki!
Troszkę się dziś podłamałam, ostatnio miałam bzika na punkcie znalezienia odpowiedniego wózka dla naszej dzidzi i w koncu po wielu artykułach i przejrzeniu sterty firm i model, wybrałam coś na co bez problemu nas stać i spełnia wszystkie moje wymagania, wybór padł na Alu Jeta Baby Active, znalezlismy go nawet w niesamowitej promocji i pojechalismy dzis zobaczyc, niestety Moje Drogie wózek nie wchodzi do naszego samochodu :(, nawet po sciagnieciu wszystkich kółek, po przeczytaniu pewnie sie smiejecie z moich rozterek, ale jestesmy z mezem dosyc wymagajacy no i nie mamy tez duzo srodkow, wiec znalezienie wspolnego zlotego srodka bylo wielka ulga a tu znow nic :( mam prosbe jak by któraś z Was miała Fiata Pande i wiedziała jaki wózek wchodzi do bagażnika to proszę o podpowiedź, gdyż znów wracam do poszukiwań, buzka
 
Ligotka, my też będziemy mieli problem pod takim kątem. Mamy mały samochodzik i nie liczę, że jakikolwiek wózek wejdzie w całości. Mąż wymyślił, że stelaż będzie jeździł na bagażnikach dachowych. Nie wiem jak on to widzi, ale pewnie innego wyjścia to nie ma.
 
rachell mnie tez juz to przyszło do głowy i namawiałam męża na kupno, ale uświadomił mi że ja nie dam rady go wtaszczac na góre za kazdym razem jak bede sobie chciala gdzies pojechac, no i w sumie ma racje :(, daj znac jak na cos sie natkniecie, moj maz znalazl na razie baby confort elea ale niestety odpada bo cena to 3000zl :/
 
dziewczyny zobaczcie jeszcze quinny buzza. Ten naprawde składa składa sie super a i nawet do smarta jest w stanie sie zmiescic :) Ewentualnie gdyby bardzo nie zalezalo by wam na gondoli to można quinny zappa z fotelikiem. Ten to dopiero jest maluski. To takie wstepne propozycje. A takich wózeczkow jest sporo :)
 
reklama
Do góry