reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

rachell-widze ze jestesmy w tym samym tygodniu ciazy, tylko jeden dzien roznicy, jestem ciekawa na kiedy masz termin bo nie ma cie na liscie?????? bo ja na 27.02 a ostatnia @ mialam 20 maja, a jak jest u ciebie?????
 
reklama
rachell-widze ze jestesmy w tym samym tygodniu ciazy, tylko jeden dzien roznicy, jestem ciekawa na kiedy masz termin bo nie ma cie na liscie?????? bo ja na 27.02 a ostatnia @ mialam 20 maja, a jak jest u ciebie?????
A moja ostatnia @ była 21 maja. Termin mam wg @ mam na 24.02, tzn. to jest z wyliczenia ginekologa. Z ostatniego usg mam zbliżony termin: 23.02.
Ciekawe skąd taka rozbieżność? Może miałaś inne niż 28dniowe cykle? I gin Ci tak wyliczył. Mój w sumie nie pytał o długość cykli, a też nie miałam 28dniowych, ale krótsze.
Ale co tam, przyjdzie co do czego, to i tak nasze dzieciaczki mojawią się kiedy im się spodoba ;-)
 
Widzę, że już nieźle szalejecie :-)
My póki co spokojnie.
Wózek chcemy kupić na przełomie roku, raczej używany, wybór modelu ciągle nieokreślony.
Łóżeczko będzie najprostsze z możliwych, mnie więcej w takim stylu: Łóżeczko Radek z szufladą + MIŚ 2 kolory (1212627368) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
Mamy też na oku meble. Nie kupimy typowo dziecięcych, bo szczerze, to ich ceny zwalają z nóg. Czaimy się na ta taką szafę SZAFA N1
i do tego komoda KOMODA N10
Później można dobierać coś więcej, ale też bez szału, bo pokoik niewielki.
Zaczęłam też pomału kupować ubranka. Ale mam z tego frajdę :-D
Jak już większą kolekcję uzbieram, to się pochwalę.
Ogólnie, to nie bardzo mamy od kogo dostać te pierwsze rzeczy, więc to będzie szok dla naszego budżetu, dlatego staramy się podejść do wszystkiego jak najbardziej rozsądnie. I tak na przykład zaczęłam szukać ubranek w lupkach. Sama dla siebie nie raz znalazłam coś fajnego, ale nie spodziewałam się, że są tam takie cuda dla maluchów. Dziś znalazłam nową bluzę z polaru (z metką). Przeurocza po prostu. A kosztowała 15 zł. Nowe widziałam za 60 - no nie takie same, ale w takim stylu.
Ale się rozpisałam ;-)

Łóżeczko jest fantastyczne-nad takim się właśnie zastanawiamy:tak: a cena też zachęca - tym bardziej, że potrzebujemy 2 sztuki :eek:
 
rachell fajne mebelki, też szukamy szafy i komody do pokoju dzidźki ale jak patrzyłam na ceny mebli dziecięcych to można się przekręcić :szok: a te do których wrzuciłaś linki są fajne i cena atrakcyjna i super że później można dokupić inne elementy
 
reklama
rachell, dokładnie nad takim samym łóżeczkiem się zastanawiamy :)) bez materaca, bo materac mamy po poprzednim smyku, tylko tamto łóżeczko się nie nadaje, bo było stare sprzed 25 lat, metalowe i zużyte, więc chcę żeby ta dzidzia miała nowe i ładne :))
co do tych wyliczeń ginekologowych, to u mnie też wychodzi w cały świat... ostatnią miesiaczkę miałam 10 maja, gin mi wyliczył termin na 17 lutego, a na usg uparcie wychodzi tydzień do przodu, czyli 12 luty, no i wedle suwaczka jestem też tydzień do przodu niż gin liczył
 
Do góry