reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

Rutkosia, piękne rzeczy nakupowałaś :) ja też mam pościel, rożek i pościel do wózka w zielonym kolorze :)) jak zrobię zdjęcia to wstawię :))
Sonia, ta pościel jest cudna :) nie zastanawiaj się wcale tylko bierz :)
 
reklama
posciel jest super ja tez wybralam podobna tylko firma chyba mamo tato( adres stronki mam w domu) czy cos takiego kosztuje troche wiecej ale jest super.....
 
ja wolałabym drozsza, bo az mi się wierzyć nie chce, ze ta będzie wygladać za taka cenę jak na fotkach

ogladacie Taniec z Gwiazdami? macie jakiś faworytów? :-D
 
Ja z innej paki...:-) Znalazłam fajne wozki.... Chyba sie zdecyduje na jeden z tych kolorow..... Co sadzicie??
jumper_x_kola_55.jpgjumper_x_kola_33.jpgjumper_x_kola_05.jpgjumper_x_kola_119.jpgjumper_x_kola_125.jpg


pencil.png
 
reklama
mój kolega ostatnio zakupił Jumpera dla swojej córy i jest bardzo zadowolony. Korzysta z niego od 2 miesięcy i jeszcze nie zauważył żadnych wad:)
Ja z kolei zastanawiam się nad x-landerem xa. Któraś z Was nad nim zastanawia? A może słyszałyście jakieś opinie...
 
Do góry