reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

reklama
ta posciel z all jest cudna:-) normalnie chyba ja kupie bo wcale nie jest droga ogladalam posciel po sklepach i za komplet 3 czesciowy trzeba dac 150zl.wybieram niebieska dla mojeg synka)))
 
gdzieś czytałam, ze baldachim się przydaje, ale zapomnialam do czego, chroni od przeciagów, komarów czy coś w tym stylu :-p
ja sobie wezmę z baldachimem a jak mi się opatrzy, to go zdejmę
wybieram biały kolor, bo najmniej w nim widać te misie, do których wiecie jakie mam podejście :-D
 
Ta posciel mialam juz od dawna na oku. Kolor ecru(jasny bez)-kolorek bardzo neutralny takze bedzie pasowal niezaleznie od niespodzianki jaka nam sie ujawni.

Czeka na nas juz zamowiona.
 
reklama
Sonia pościel śliczna a baldachim się przydaje szczególnie od przeciągów, jednak trochę ochrania dziecko, potem można zawsze zdjąć. Od komarów to moskitiera.

Agunia też muszę jechać do Akpolu, coś źle wstawiłaś link bo nie mogę podejrzeć, co sobie upatrzyłaś.
 
Do góry