reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

no właśnie nasze auto jest z 97r. i nie ma . i przez to fotelik kupimy średniej firmy bo wydaje mi się że jak nie ma tej bazy to i tak bez sensu kupować jakiś najdroższy ale z wszystkimi testami .

jesli się mylę to proszę mnie poprawić bo w foteliki jeszcze się tak nie wczytywałam .
 
reklama
no właśnie nasze auto jest z 97r. i nie ma . i przez to fotelik kupimy średniej firmy bo wydaje mi się że jak nie ma tej bazy to i tak bez sensu kupować jakiś najdroższy ale z wszystkimi testami .

jesli się mylę to proszę mnie poprawić bo w foteliki jeszcze się tak nie wczytywałam .

ja mam hopla na punkcie fotelików, wiec podzielę się swoim zdaniem.
faktycznie isofix zwiększa jakość mocowania foteliów i bezpieczeństwo, ale uważam, ze jeśli samochód nie ma isofix to nie jest bez sensu kupować dobry fotelik, ponieważ nie tylko isofix odpowiada za bezpieczeństwo.
Isofix to system mocowania, który jest stabilniejszy. Foteliki ponadto mają róznej wysokości bandy boczne, twardość skorupy, materiał którym są wyłożone.
musimy wziąć pod uwagę, że taki fotelik jest jedynym zabezpieczeniem naszego dziecka podczas jazdy samochodem.

ja nie mam isofix, kupiłam dla dziecka maxi cosi cabrio.

Oby żadna z nas nigdy nie musiała sprawdzać, czy fotelik, który został kupiony jest dobry ...
jeszcze jedna ważna uwaga, ja wychodzę z założenia, ze moje dziecko może mieć wszystko używane oprócz butów (jak już chodzi) oraz fotelika, ponieważ nigdy nie mamy pewności, ze fotelik nie uczestniczył w wypadku, no chyba, ze bierzemy od kogoś zaufanego, znajomych czy rodziny. Chciałam od razu zaznaczyć, ze nie mam super sytuacji finansowej, ale tego przestrzegam. Oczywiście to tylko moje spostrzeżenia, wybór należy do Was :)
 
my na początku chcieliśmy kupić maxi cosi cabrio fix , a teraz nie wiem . chciała bym popatrzeć najpierw filmiki z testów i wtedy ukierunkuje swoje podejście ,
 
Co do maxi cosi ja jestem pewna że go kupię foteliki są naprawdę funkcjonalne i przede wszystkim bezpieczne. Moja siostra dostała fotelik maxi cosi i naprawdę zadowolona jest z niego i powiem szczerze że i mnie przekonał.
 
ja tak samo jak carolin na foteliku nie będę oszczędzać, mogę na mebelkach, ciuszkach itp. ale na foteliku nigdy, widziałam kiedyś zajawki programu uwaga na tvn właśnie o testach na fotelikach, niestety program przegapiłam, ale na pewno poszukam informacji na ten temat zanim kupimy fotelik. Żeby człowiek miał kase to by kupił wszystko co najlepsze dla naszych dzieci, ale jak fundusze są ograniczone to trzeba wybrać co kupić lepszej jakości, a na czym można oszczędzić
 
dziewczyny co sądzicie o wózku HAUCK Saturn Air-S
HAUCK Saturn Air-S - KURIER GRATIS (1221090023) - Aukcje internetowe Allegro

słyszałam że firma Hauck jest bardzo popularną firmą w Niemczech. Przypominam że Naszym pierwszym wyborem jest X-lander XA . Zależy mi na tym aby wózek miał duże koła i mogła bym nim spacerować nie tylko po miejskich drogach ale i np w lesie :-) Z racji fotelika jak najlepszego ,tak jak wcześniej pisałyśmy myślę na zaoszczędzeniu na wózku .Cena tego wózka jet atrakcyjna więc proszę o wasze opinie
 
reklama
dziewczyny co sądzicie o wózku HAUCK Saturn Air-S
HAUCK Saturn Air-S - KURIER GRATIS (1221090023) - Aukcje internetowe Allegro

słyszałam że firma Hauck jest bardzo popularną firmą w Niemczech. Przypominam że Naszym pierwszym wyborem jest X-lander XA . Zależy mi na tym aby wózek miał duże koła i mogła bym nim spacerować nie tylko po miejskich drogach ale i np w lesie :-) Z racji fotelika jak najlepszego ,tak jak wcześniej pisałyśmy myślę na zaoszczędzeniu na wózku .Cena tego wózka jet atrakcyjna więc proszę o wasze opinie

Duże koła są bardzo ważne, bo wygodne. Wózek wygląda na ok.
Ja już mam wózek, bo po siostrze, używała go krótko. Ma pompowane koła i się super sprawdzały szczególnie przy zimie i śniegach.
 
Do góry