reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

Dzieki Sylvanas-wiec jednak przed zakupem bede musiala postarac sie zobaczyc wozeczek na wlasne oczy.
Mam nadzieje ze bed miec ten kolor na stanie.
Jak na razie nasze typy to:

1. JANE SLALOM PRO REVERSE-kolor calm blue
2. X-LANDER XA -kolor artic
 
reklama
moja znajoma ma kremowy wózek i w ogóle się nie brudzi, więc błękitny tym bardziej, no chyba, ze to zalezy tez od jakości materiału
 
Zaczynam już myśleć o urządzeniu pokoiku dla naszego synka, już go trochę odświeżyliśmy bo położyliśmy nową tapetę, a teraz pora pomyśleć o mebelkach...

Podzielmy się może tutaj swoimi pomysłami na pokój dla dziecka albo chociaż na kącik w naszej sypialni, wklejajmy zdjęcia znalezione w internecie i korzystajmy z tych inspiracji :-)
 
Ja tez powoli juz przygotowuje sie do urzadzania pokoju mojego synusia :) kolory wybralam (zielen z zółtym) jesli starczy mi sil chciala bym sama zrobic obrazki na scianach. A co do mebelkow hmm jeszcze nad tym nie myslalam dokadnie nie chcem napewno aby bylo ich duzo narazie mam zamiar zainwestowac w ladna komode lozeczko szafe i regal na zabawki a z czasem jak moj Kubus bedzie rosl reszte mebelków.Oto moj pomysł . lulu-promo.jpgfarma_sciana_kopia.jpg
 
Ostatnia edycja:
ja u mojego małego pomalowałam ściany w dwóch kolorach : niebieskim i brzoskwiniowym, i nakleiłam mu naklejki, sa takie fajne z różnych bajek, łatwo się nalepia a ślicznie ozdabiają pokój malucha
 
Ja to sobie nie poszaleje bo mamy malutki pokoj w ktorym spimy i w ktorym bedzie dzidzia, Jedyne co to jakieś łóżeczko i naklejki na ściane (które już mam):)
 
Etienne myślę, ze dla chłopca ciemne meble jak najbardziej, jedyne co jest ciezkie z ciemnymi kolorami drewna, to widać na nich kurz i codziennie trzeba ścierać, a dla dziewczynki wolałabym jasne, najlepiej białe :tak:
ja mam problem, bo chcę uniknać powszechnego trendu obecnego w mebelkach dla dzieci, czyli tych zwierzatek, misiów itd. na kazdej komodzie, szafce, łozeczku, oszaleć mozna, potem jeszcze pościel w inne zwierzeta, firanki, do tego pełno zabawek w pokoju i oczoplas gwaratntowany a dziecko tez odczuwa przez to haos :-)
ten miś brazowy jeszcze jako tako, ale niektóre firmy przeginaja z ilościa wzorów, dziecko szybko rośnie i juz nie chce patrzeć na jakieś zyrafy, czy kotki, szczególnie syn

Asia0309 skąd wzięłaś te mebelki z pierwszego zdjęcia? bardzo mi się podobają :tak:

na razie jedyne co mi pasuje to meble firmy GRACO
SS * GRACO LAUREN Lozeczko Lozko 4w1 WALNUT (1212266502) - Aukcje internetowe Allegro

Promocja GRACO WHITE Lozeczko 4 w 1 WYTWORNE (1216146124) - Aukcje internetowe Allegro

a w zależności, czy będzie chłopiec czy dziewczynka wygląd pokoju będę chciała uzyskać mniej więcej tego typu:
Bobo 3.jpgBobo 8.jpg
 

Załączniki

  • Bobo 5.jpg
    Bobo 5.jpg
    66,3 KB · Wyświetleń: 14
to fakt w salonie mam ciemne meble to co 2 dzień ze szmatą latam, wolałabym mebelki bez tych misiów ale jak nie znajdę to będą chyba takie, trudno. Nie chcę też mieć zbyt pstrokatego pokoju, ani zbyt mdłego, tapeta jest jasna ecru, firanki białe lniane więc mebelki chyba będą ciemno-jasne :) łóżeczko to koniecznie chcę z szufladą, zawsze to jakieś dodatkowe miejsce na składowanie zapasu pampersów itp.
 
reklama
co do kolorów to warto sie zastanowić bo wózki będą eksploatowane zimą, gdzie będzie plucha i mokro i bardzo szybko wózki się brudzą bo nawet przejezdzający samochód może ochlapać...
ja mam taki popielaty wózek i trochę żałuję bo trochę za jasny jest.
 
Do góry