reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

Emmaljunga Smart Duo Combi
Co do tego wózeczka moja siostra kupiła taki dla Hanusi a teraz odziedziczam go ja często chodziłam nim na spacerki i jest rewelacyjny i do tego budka spacerowa. Razem z siostrą jesteśmy zadowolone z wózeczka i te duże kółka naprawde są super bo mozna wjechać na każdą drogę. Super.
 
reklama
A powiem wam dziewczyny tak apropo wozkow ze mialam okazje troche wozkow poprobowac i na mnie duze wrazenie zrobil wozek MIKADO ASTON- FOTELIK+ŚPIWOREK+PARASOLKA +GRATISY (1196724915) - Aukcje internetowe Allegro, niby nie jest to jakas tam najbardziej znana marka ale wozek jest na paskach fajnie sie prowadzi , swietnie mozna dziecko pokolysac bo bardzo delikatnie sie ugina na tych paskach a i duzy wybor kolor i wyposazenie tez nie jest zle moja szwagierka korzysta z niego od lutego tego roku i ona takze bardzo sobie go chwali a co do x-landerow fajne sa te wozki wizualnie i maja bogate wyposazenie ale powiem wam ze na nasze chodniki drogi i drozki to one ciutke sie nie nadaja bo wozek na byle dziurce poskakuje nie samowicie a i dziecko wsuwa sie na dol w gondoli bo one sa dziwnie wyprofilowane
 
my aktualnie jesteśmy za kupnem x-landera xa. Mieszkam w domku jednorodzinnym i nie daleko nas są fajne tereny na spacery i myślę że ten wózek był by idealny. Cena jest jaka jest,ale chciała bym kupić jeden a porządny wózek . Cały czas szukam czegoś tak samo funkcjonalnego (czyli wózek miastowo-terenowy którego nie trzeba wnosić) a po niższej cenie jednak w każdym znajduje wadę .
W TAKO nie podoba mi się materiał z którego jest wózek , chodź koła i stelaż ma fajny
 
Delfin_ONA x-lander tez super wózek, ostatnio siedziałam na ławeczce i babka obok mnie kręciła, bawiła sie z synkiem siedzacym w x-landerze, skumałam wtedy jego fenomen, świetna zwrotność kół itd.

mi się tylko w x-landerach nie podobaja kolory .. :zawstydzona/y:;-)
 
Ostatnia edycja:
Ostatnio X-lander XA tez przewijaj sie w naszych wozkowych typowaniach.

Mi najbardziej podoba sie kolor Artic- moze troszke malo praktyczny ale ladny.

Czy ktoras z Was widziala moze go na zywo?

Ja wciaz opieram sie tylko na internecie. Tu gdzie mieszkam jest strasznie marny wybor wozkow a kolorystyka to juz totalna porazka-przewazaja jedynie czarne.

Ale pod koniec wrzesnia wybieramy sie do Dublina i Belfastu tak wiec po drodze chcemy poogladac kilka wozkow. Juz wytypowalam pare sklepow gdzie warto zajrzec.

Musze je najpierw dotknac i wyprobowac zanim podejme ostateczna decyzje

A moze znacie sklepy z rzeczami dla maluszkow( na terenie zielonej wyspy )
do ktorych warto zajrzec ???
 
kolor Artic jest ładny tylko pod względem czystości ja bym się go bała ;-)

A czy material z jakiego wykonane sa x-landery jest latwy do czyszczenia ?
W/g opisu producenta tapicerke mozna zdjac do prania.

Wiem ze kolor wybrany przez ze mnie jest malo praktyczny ale przyznacie przyciaga uwage.

Wozek obok strony praktycznej musi sie rowniez podobac....przedewszystkim przyszlej mamie. To ja bede spedzala z nim najwiecej czasu.

Przy zakupie wozka dla pierwszej corci ( 12 lat temu) bylismy bardzo ograniczeni finasowo wiec teraz chce sobie choc troche zrekompensowac i wybrac wozek jaki bede chciala ( oczywiscie w ramach zdrowego rozsadku)
 
reklama
goyap ja tez jestem zainteresowana tymi wozkami z tym ze x-landerem xt i bylam w hurtowni i widzialam wszystkie te kolorki. Powiem Ci szczerze ze również podobal mi sie kolor arctic, tylko że spacerówka jest w większej mierze taka kremowa niż biała i na moje oko wyglada on troszke jak przyżułkły dlatego zdecydowałam sie jednak na zielony kolorek :) Z tym że tak jak mowisz każdy wybiera kolor i wózeczek pod siebie :)
 
Do góry