reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

reklama
My używamy od samego początku fotelika 0-18 kg. Nie pamiętam tylko firmy.
Synek go używał do 1,5 roku, a później zmieniliśmy mu na 9-36 bo po prostu łatwiej mu się wchodziło (jest niższy bo nie ma regulacji). Teraz też mała pewnie nim pojeździ do 1,5 roczku i kupimy taki sam jak ma synek.
Jeżeli dużo jeździcie to polecam taki ze zmiennym kątem nachylenia.
My jeździmy tylko po mieście, ewentualnie 20 km za miasto więc dzieciaki nam nie śpią w samochodzie.
 
moja Lena jeździ od dawna w foteliku Recaro 9-36 ponieważ waży na obecną chwile 11 kg i ok 90 cm ;) wcześniej mieliśmy fotelik od Tako do 10kg który uważam za tandetny i mało bezpieczny . Nasz fotelik polecił nam fizjoterapeuta . Co do pozycji leżącej w foteliku ja jestem osobiście przeciwna . Nie wydaje mi się żeby podczas wypadku było to bezpieczne dla malca . Ale każdy ma inne zdanie
 
A my kupiliśmy łózeczko turystyczne Buna, żeby młoda miała gdzie spać u babci. Tanie bo tylko 112zł, ładnie wykonane jak na China produkt, spełnia swoją funkcję, jak ktoś planuje taki zakup, mogę polecić. No i od kilku dni jesteśmy posiadaczami wózka Peg Perego Si Completo. Ten wózeczek sam jeździ! Prowadzi się go jedną ręką, Na razie jest super.
 
W supermarketach tesco od wczoraj są drewniane klocki w promocji - 100szt za 27,99zł, przeznaczone dla dzieci od 12 miesiąca życia. Kupiłam Isiowi wczoraj, fajne są. Okazało się, że do klocków dołączona jest jeszcze płócienna torba do ich przechowywania.
 
Czy któraś z was zakupiła może spiworek do wózka? Chciałam się dowiedzieć, jak to jest z ich szerokością. Sprzedawcy podają, że 40cm, ale gdzie? Od zamka do zamka? Ile mają szerokości między bocznymi otworami na pasy? Pytam, bo zastanawiam się czy się zmieści do mojej spacerówki.
 
listopad 040.jpgja kupiłam takilistopad 042.jpg długi 90cm ;40cm szeroki i dziury na pasy ale jak sie je mierzy to nie wiem, u mnie są w odpwiednim miejscu.
 
Ostatnia edycja:
Ja swoje śpiworki kupiłam tutaj:
Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.ą niby szerokie (46 cm) ale do spacerówki-parasoli i wózka bliźniaczego wchodzą. Kosztowały 15 zł ale materiał i wykonanie jest SUPER. No i są grube więc dzieciakom będzie ciepło. Do wyboru były tylko czerwone i czarne. Ja mam czarne i nawet w realu fajnie wyglądają.
 
reklama
Do góry