reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

Sonia, ja tez nie lubię pstrokatych kolorów, chodziło mi bardziej o formę leżaczko-bujaka, kolor i konkretny model dopiero wybiorę, a jest w czym wybierać:-)
 
reklama
poziomkowa, naklejki super:-) Póki co jesteśmy na wynajmowanym więc tylko mogę sobie o nich pomarzyć, ale jak wrócimy do pl to zaszalejemy:-)
Co do dodatkowych sprzętów, każda z nas ma inne oczekiwania, więc będziemy się różnić z wyborem sprzętów, zabawek czy ubranek. Każdy musi wybrać pod siebie;-)
 
hihi poziomkowa te naklejki sa kuszace i tez wiele fajnych widziałam, ale taki jakiś haos robia i tak w pokoju będzie spory bałagan i mnóstwo zabawek więc ja ograniczę się do literek imienia na ścianie :-)

jezynka mam nadzieję, ze nie uraziłam Ciebie krytyka mocnych kolorów, sa tez dekoratorki, które tylko stosuja mocne wyraziste barwy, więc kazdy ma swój gust :-) inaczej nudno by było

dla mnie w moim stylu sa pokoje tego typu:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Sonia, ja ani przez chwilę nie poczułam się urażona:tak: Leżaczek, który wkleiłam jest przykładem co chciałabym kupić, a nie jaki kolor. Co do wystroju, ja lubię raczej jasne kolory i tak wykańczamy nasze mieszkanie w Polsce;-) W moich ubiorach tez panują łagodne kolory, bo się w nich czuję najlepiej:tak: Ale pewnie są i mamy które lubią poszaleć z kolorami, i bardzo dobrze;-) musimy w końcu czymś się różnić:-D
 
Ja chcę zakupić taki leżaczek-bujaczek, coś w tym stylu FISHER PRICE M7930 LEŻACZEK BUJACZEK 2w1 PROMOCJA (1161637788) - Aukcje internetowe Allegro
Huśtawki tez oglądałam, ale osobiście wolę te leżaczki.

jeżynka odnośnie tego leżaczka to mamy z mojego forum 2009 nie były nim zachwycone z tego względu, że jak dzieciaczek nauczył sie siadać i zaczął kombinować potrafił przewrócic ten leżaczeka nawet będąc w pasach a oni piszą, że on ma spełniac swoje funkcje do 18kg czyli do mniej wiecej 3lat
 
maranatha, ja taki leżaczek to góra do 5 miesiąca będę używać, bo później bym się bała tam dziecko zostawić. Swoją drogą nie wiedziałam, że na instrukcji pisze do 18kg, mi się zawsze wydawało, że to do 6 miesiąca tylko i tak widziałam na opakowaniach. Ten model, do którego podałam link jest przykładowy, jak pisałam nie zamierzam konkretnie kupować tego modelu, a podobny:tak: Takie urządzenia dla dzieci wolę oglądać na żywo w sklepie, a jest ich dużo.
 
jeżynka odnośnie tego leżaczka to mamy z mojego forum 2009 nie były nim zachwycone z tego względu, że jak dzieciaczek nauczył sie siadać i zaczął kombinować potrafił przewrócic ten leżaczeka nawet będąc w pasach a oni piszą, że on ma spełniac swoje funkcje do 18kg czyli do mniej wiecej 3lat
Hej, Olaf ma prawie 9 miesięcy, waży 10 kg i nadal czasem korzystam z leżaczka. JAk siada w nim to mu wtedy stabilizuję płozy, że leżaczek nie może się bujać i w pasach jest zapięty i jest bezpiecznie. Dla mnie to była nieoceniona pomoc jak zaczełam dziecku wprowadzać stałe pokarmy, a jeszcze nie siedziało więc karmiłam go w bujaczku i czasem do tej pory tak robiłam.
JA polecam taki bujaczek bo spełnił moje wymagania. Pewnie do 18 kg nie będziemy go używać, pewnie zaraz go schowamy dla drugiej dzidzi, ale do tej pory spełniał u nas swoją funkcję.
 
Dzięki Dziubasek, ja też słyszałam o leżaczkach więcej dobrego niż złego. Ale oczywiście nie każda z nas kupi, bo nie każdemu wyda się taki zakup potrzebny.
Powiem Wam, że ja już zaczęłam się tak przejmować wyprawką. Trochę wiem od znajomych z dziećmi, trochę czytałam. Dla mnie to premiera w robieniu wyprawki:tak:. W każdym razie chcę kupić tylko najbardziej potrzebne rzeczy. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce:-p
 
reklama
dziewczyny no pewnie, że z leżaczkami to róznie bywa jak z każdym sprzętem, czasem dzieciaczek spokojny jest i nawet 1,5 roczny siedzi i nic nie wyprawai a czasem kombinator sie trafi, że i z pasów sie wyswobodzi nie wiadomo jakim cudem... :)
co do wyprawki to nie kupujcie za dużo ciuszków bo ja przesadziłam i były takie, których nie zdązylismy ubrać... Ala urodziła sie duża bo 4260g i 54cm a ja miałam i tak ciuszki tylko powyżej 62cm a wyrosła z nich przez pierwszy miesiąc wiec my od drugiego miesiąca użwyaliśmy już ubranek na dzieci półroczne... nigdy nie wiadomo do kocna jak duży będzie ludzik bo te pomiary sa tylko szacunkowe wiec lepiej z ciuszkami na sam poczatek nie przesadzać bo szkoda kasy, lepiej kupić na większy rozmiar bo w takowych dłużej pochodzi a z tych najmniejszych szybko wyrośnie... u nas przez pierwsze 2 tyg od urodzenia Ala przybrała go ponad 5 kg i nawet te najmniejsze pieluszki były za małe...
 
Do góry