reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

reklama
Hej tak sie zastanawiałam nad chustą do noszenia maleństwa. Czy może któraś z was już takiej używała albo miała kontakt z taką osobą. Głównie chodzi mi o to z jakiej najlepiej firmy wybrac no i czy ma byc to chusta elastyczna czy jednak płucienna. Jestem całkowitym przeciwnikiem nosidełek a chusta byłaby ok. Rozmawiałam z moją położną i nieomieszkałam sie zapytać również pediatry na ostatnich wrocławskich targach i jak najbardziej polecają taka formę noszenia maluszków.



Co do tych targów jeszcze to musze sie pochwalić że zakupiłam butelkę tommee tippee dzieki czemu dostałam w gratisie drugą taka samą i przezroczysty smoczek uspokajajacy. Dodatkowo avent rozdawal reklamowe torebki w ktorych również znalazlam butelke i 2 smoczki z misiami :) NUK przygotował smoczek (różowy) + smyczka do smoczka. Nestle czapeczki. Hmm... no i mnostwo jakis rzeczy w stylu wkładki do biustonoszy dla mam, kremy antycelulitowe, probki kaszek i mlek modyfikowanych. :) Poza tym można było porozmawiac z różnymi specjalistami. Była również superniania która przyjmowała wszystkich rodzicow z każdym pytaniem :) Bardzo milo wspominam udział w targach. Polecam w przyszłym roku.

Ja chcę zakupić taki leżaczek-bujaczek, coś w tym stylu FISHER PRICE M7930 LEŻACZEK BUJACZEK 2w1 PROMOCJA (1161637788) - Aukcje internetowe Allegro
Huśtawki tez oglądałam, ale osobiście wolę te leżaczki.



słyszałam o tych targach, ale nie mialam jeszcze mozliwosci podjechac sobie do wrocka i rozejrzec sie, nie wiem czy to tylko raz w roku jest we wrocławiu? kurcze, fajna sprawa jak można sie rozejrzec na żywo za tym co jest, jak sie czego używa, itd. te próbki tych wkładek mnie najbardziej interesują bo o nich słyszałam i sie zastanawiam, czy by sie sprawdzily, fakt jeszcze troche czasu jest, ale ja z tych, co musza miec wczesniej wszystko ;)
 
sonia po rozmowach z położnymi i pediatrami powiem Ci że w nosidełku dziecko ma złą pozycje. Cały czas ma nadwyrężany kręgosłup przez co później pojawiają się jakże popularne skoliozy i inne przypadłości. Poza tym w chuście można nosić dziecko od początku bo jest możliwość zawiązania jej tak żeby dziecko leżało i miało proste plecki :)
 
poziomkowa ja też właśnie musze wszystko mieć wcześniej i wszystko najlepiej wcześniej również wiedzieć. A te targi to chyba właśnie niestety raz w roku. Naprawde było warto. Myśle że teraz bede pojawiać się na każdych :)
 
aha rozumiem, poszukam jakiejś modnej chusty :-D sylvanas wiesz moze gdzie mozna znalezc informacje kiedy będa podobne targi i czy będa w Gdyni itd?
 
no tak, ale ten nie jest elektroniczny, mi się wydaja praktyczne te co same bujaja i jeszcze maja kilka kołysanek, ogólnie mam problem osobowościowo - estetyczny :-)przez to, ze pracuje aranzujac wnętrza i moja pasja jest wyszukiwanie pięknych mebli, dodatów itp to nie mogę patrzeć na jakieś pstrokate kolory mebli dla dzieci czy akcesorii a te które nie sa jakieś super hiper kolorowe sa dwa razy drozsze :confused::confused: :baffled:
małe świnie z tych sprzedawców :-p


sonia ja widzę, że my z tej samej branży i tak samo reagujemy na różne badziewka i zagracacze :p ja sie zastanawiam co to bedzie we wrzesniu bo czeka nas malowanie i meblowanie, massssakra jakaś, z 7 razy się chyba wtedy z TZtem rozwiodę :p
 
haha my z tej samej branzy i te same wyzwania nas czekaja do nas za miesiac przychodza nowe okna, bo przy dziecku nie mozemy sobie pozwolić na jakieś niedoszczelnienia i tez będzie malowanie :-D duuzo roboty
 
reklama
o targach Mother & Baby wiedziałam wcześniej i nie odbywały się w 3mieście :-( ale moze będa jeszcze jakieś do lutego?

NO to fakt, z trójmiasta jechac tylko po to, żeby sobie pośmigać po targach, to średnio dobry pomysł ;) ja też liczę po cichu, że może jeszcze coś zorganizują gdzieś blisko ;)

haha my z tej samej branzy i te same wyzwania nas czekaja do nas za miesiac przychodza nowe okna, bo przy dziecku nie mozemy sobie pozwolić na jakieś niedoszczelnienia i tez będzie malowanie :-D duuzo roboty

uff u nas już okna są po wymianie, ale mamy małe mieszkanie, wiec poki co musimy jakos zagospodarować sobie przestrzeń :) ale najbardziej przeraża mnie fakt...5 piętra bez windy...chyba sie przy 3 piętrze poddam wnosząc dzidzie...
 
Do góry