reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

reklama
a od czego są ceratki:-D ja na materac mam zamiar nałożyć ceratkę z gumką i dopiero prześcieradło, żeby mi właśnie nie zalała materaca
 
Dzisiaj kupiłam huggisy 1 new born z naturalną bawełną - 14,99 27sztuk. Są śliczne mięciutkie i nie śmierdzą dziwnymi rzeczami co mnie najbardziej ucieszyło. Mają śliczne obrazki z Kubusiem Puchatkiem :happy:

Tunia ja mam materac pianka kokos. Jak rodziłam Zuze to mi odradzono gryke bo po zmoczeniu potrafi pleśnieć od środka
Zuza najpierw spała na kokosie i to dość długo a potem na piance. Pianki w dobrych materacach nie odkształcają się i u mnie właśnie taka jest. Materac wygląda nadal jak nowy. Tylko pokrycie musze uprać.

materac z gryką jest zdrowszy niż z pianką.

huggissy z puchatkiem są ładne, ale moim zdaniem pampersy lepsze.

dzis wybraliśmy wózek, kosztuje 300 euro, jak weszłam na polską stronę i zobaczyłam cenę, to się załamałam - 2300 zł. kto mieszka blisko granicy niech kupuje w niemczech
 
reklama
Do góry