reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

reklama
bo Zuzia to śliczne imię - ja od zawsze wiedziałam że będzie Zuzia :)
a łózeczko takie jak z tej aukcji Zestaw Żyrafka - łóżeczko+materac+posciel 17el (1249592152) - Aukcje internetowe Allegro tylko posciel sobie zamówiłam w kratkę oliwkową i bez tego baldachimu bo nie lubię takich "dyndołków" więc mi wyszło taniej to dobrałam jeszcze prześcieradło jedno i takie okrycia kąpielowe i w sumie mi pan podliczył 412 zł
Super to łóżeczko i cena świetna:) Mi też się ono podoba, jeszcze mam jeden typ też z Klupsia Radek V i nie mogę się zdecydować. Chyba też zamówię na allegro, wychodzi sporo taniej niż w sklepach.
 
mi zostalo jeszcze wyposazenie lozeczka bo samo lozeczko juz mam po kuzynce, wszystkie higieniczne produkty co troche pieniedzy pochlonie. no i oczywiscie wozek na ktory nie moge sie po prostu zdecydowac od jakis 3 miesiecy...wiedzialam ze tak bedzie.
na szczescie cala garderobe juz mam lacznie ze spiworami, kombinezonami itd.
dla siebie do szpitala nic nie mam ale torbe spakuje jakos w pazdzierniku.
przez te remonty i przeprowadzki zebym tylko zdazyla:)
 
może wiecie gdzie mogę kupić nowe koła do wózka typu chicco takie podwójne co się krecą bo dostałąm śliczny wózek ale zepsute są hamulce a szukałam wszędzie i nic
 
reklama
mam jeszcze prośbe podrzucie mi liste zakupów dla dzidziusia i dla mnie co i ile kupić
wiem ze gdzies to pisałyśmy ale nie mam czasu szukac
a wypłata tuż tuż i muszę się zorganizować bo ide na pierwsze zakupy dla mojej dziewczynki
mąż już mnie strofuje żebym nie przesadziła ale każdy facet ma na wszystko czas a tu tylko 2-mc zostały i tak długo czekałam
 
Do góry