reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

mam - były jeszcze - co prawda mocno przebrane rozmiary ale kupiłam - jakiś super gruby nie jest ale mi się podoba i kupiłam jeszcze śpioch i rajstopy z pingwinem - ogólnie jestem bardzo zadowolona
 
reklama
Jak dobrze poszukasz, to do 300zł znajdziesz z lepszym materacem, bo tu jest cały piankowy.
Też zastanawiałam się nad podobnym zestawe, ale okazało się, że łóżeczko mamy dostać
 
ja mialam jechac do LIDLA z rana, ale jestem jeszcze przeziebiona, a poza tym kombinezony mam dwa, wiec nie bylo cisnienia ;) ale fajnie, ze udalo Wam sie zdobyc, bo cena rzeczywiscie fajna
 
A ja byłam "napalona" na ten śpiworek a jak go zobaczyłam (bo o dziwo były jeszcze i to sporo) to zaczęłam się śmiać. Cienkie i zupełnie (wg mnie) nie przydadzą się do niczego, mam grubszy kombinezon z ciucholandu, nie mówiąc o tym że śpiworki do spania bywają cieplejsze.
Kupiłam za to świetne rajtuzki dla Patki ;-) i komplecik welurowy dla młodego i jestem zadowolona.
 
20100925100.jpg

a ja mam do sprzedania taki kombinezonik-ocieplany polarkiem na całości, zapinany na dwa zamki-wiec mega wygodne wkładanie maluszka. Długość całkowita :ok 68 cm ( od szwu do piętki, miarę podaję bez kapturka). Rozmiar wg metki 6-12 m-cy. Jakby ktos był zainteresowany prosze o maila.
kicia posciele sa b.ładne ale materacyk nie za fajny. Ja tez zwykle rezygnowalam z baldachimów bo wg mnie to tylko dodatkowe pranie i klebowisko dla kurzu... ale oczywiscie kazdy kupuje wedle uznania:D. Jednak materacyk polecam jakis lepszy.
 
a ja dzisiaj po pracy ruszam na zakupy duperelowe czyli butelki, oliwki, pieluchy i takie tam - co prawda myślę że jak to wszystko kupię to cena już nie będzie duperelna ;) no ale nic to. Łóżeczko już mam upatrzone, ale to za jakiś czas kupimy i przewijak no i zostaje tylko pościel, rożek, ręcznik kąpielowy - może słowo "tylko" nie jest tu najlepsze ;) no i w sumie mysiałabym z dwie piżamy kupić ale to sobie
 
My w sobotę kupiliśmy już łóżeczko i materacyk! Teraz jeszcze tylko kołderkę, podusię i może jakąś jedna pościel. Mam w sumie już kilka slicznych poscieli, ale jakos nie mogę się oprzeć... no i muszę kliknąć (bo juz mam upatrzoną) karuzelkę nad łóżeczko, tylko czekam na przelew z pracy:/// i kwestia łóżeczkowa będzie zakończona:D
 
reklama
Upatrzyłam sobie zestaw łóżeczko z szufladą + materac gryka-pianka + pościel za 397 zł. Moja siostra ma łóżeczko tej samej firmy i jest zadowolona.
 
Do góry