reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

reklama
krolcia coś mi się zdjęcia na tej aukcji nie wyświetlają:/

Ten kubek ze słomką- bańka wstańka to fajna sprawa jest jak dziecko juz je lub uczy się własnie samodzielnego jedzenia w foteliku, bo jak pacnie ręka (a pacnie nie raz;p) to kubek nie poleci i jego zawartość pozostanie tam gdzie powinna hehe a poza tym picie ze słomki to świetny trenig na mięsnie twrzy, ust:tak:
 
Kasiarem - ja mam nianię, ale uważam, że zakup był średnio udany. Używamy bardzo rzadko - tylko jak są goście i mała śpi za zamkniętymi drzwiami. Na co dzień Ida śpi na górze przy otwartych drzwiach i nawet niani nie włączam, bo i tak usłyszę każde jej miałknięcie.
A mam Baby Ono. Co do urządzenia jako urządzenia nie mam zastrzeżeń.
 
Ja kupiłam nianię carrera baby w lumpeksie za 5 zł :) Taki hazard, bo nie wiadomo było czy działa, ale okazała się rewelacyjna. Jak jedziemy nad jezioro i młody śpi w domku to przez nianię na całą działkę słychać, że się obudził :)
 
jakk wam sie sprawują nianie elektroniczne bo zastanawiam się nad kupnem i nie wiem jaką

My dostaliśmy od rodziców Baby Ono - podobno tania była. W dzień jej nie używam nawet jak jestem w innym pokoju, bo wszystko słychać. Ale dzięki niej mogliśmy przenieść Pucka do swojego pokoju na noc. Jest fajna, bo nie wyłapuje lekkich westchnień, które mnie często budziły, jak Franek spał w łóżeczku przy nas. Włącza się jak już ewidentnie Franol marudzi.

***
Po wypróbowaniu polecam kubek 360 stopni. Franek w sekundę załapał, o co chodzi. Fajna sprawa.
 
reklama
dziś oglądałam ten kubek 360 u nas kosztuje 33zł chyba się skuszę macie jeszcze jakieś ciekawe gadzety??:-)



kiedy wyjmuje się tą wkładkę w nosidełku samochodowym?? i kiedy przekłada materac?
 
Ostatnia edycja:
Do góry