reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

reklama
Bodzia miałam go przy Wiktorku:tak: kolor zielony;) byłam zadowolona a zostawilismy go ....nad morzem:))) hehe, tam z nami pojechał, wykończylismy go i juznie braliśmy z powrotem:p zresztą Wiktor miał wtedy 3 lata
 
Hejcz ja mam teraz sama gondole bez spacerówki. Ja dużo jezdze, komunikacja miejską. Samochodu w ogóle nie mamy i ja patrzyłam, żeby głęboki wózio był leciuchny i tani. a w ogóle ZAWSZE mi się marzyła sam gondola. Takie zboczonko hi hi hi.
Sarka ja miałam z Lolkiem zielony i niebieski, teraz ta laska od tesciowej czerwona, głeboki czarno biały, fioletowy odpada,dla MENA ;-), a pomarańczowy jest oki i mi sie podba :-)
 
Mam pytanie :)
Zamawiam na Allegro smoczek, kubek Medeli do nauki picia i inne drobiazgi, no i nie mogę się zdecydować na niekapek.
Opcje są dwie:
1. Tommee Tippee: Tommee Tippee Mój pierwszy kubek 4m+ 0%BPA (1509920026) - Aukcje internetowe Allegro i Tommee Tippee Pierwszy kubek niekapek 6m+ 0%BPA (1509920038) - Aukcje internetowe Allegro
2. Avent: AVENT Butelka Treningowa 260 ml (1538377050) - Aukcje internetowe Allegro

Co byście wybrały? Zależy mi na tym, żeby już teraz dało się z tego pić. Na Avencie jest napisane, że ustnik niby już od 3 miesiąca jest ok. W międzyczasie będę Franka uczyć picia z tego kubeczka: MEDELA Kubeczek do karmienia niemowląt (1546744756) - Aukcje internetowe Allegro i mam nadzieję, że potem - przynajmniej w domu - przejdziemy na normalne kubki (za parę miesięcy). A na wyjścia będzie wtedy: CANPOL LOVI KUBEK 360 12M+ 250 ML (1546744289) - Aukcje internetowe Allegro.

Tylko nie wiem, jaki niekapek. Cena jest porównywalna (2 TT to 30 zł, a Avent ok. 28 zł).
Da się takim niekapkiem mleko podawać?
 
Ja bym Aventa wzięła. Bo do kompletu jest ten przepływowy smoczek. Może w przyszłości będziesz chciała na noc podać mleko zagęszczone kaszką a przez ten smoczek ładnie leci i się nie zapycha. Po za tym jak się ustnik wyrobi to można kupić nowe (same dzióbki) miękkie takie jak ten, a później twarde plastikowe dla starszych dzieci.
 
Ewa Antylopka, z tego co kojarze, już Adasiowi niekapek daje. A te dwa drugie kupki...Załapałam do nich miłoscią!!!! A nie masz butelki??? Bo do aventu można same uchwyty dokupic...
 
Bodzinka, mam butelkę, ale porównywałam ceny - za ustnik plus uchwyt wychodzi tyle samo albo i więcej co za tą butelkę ze smoczkiem, ustnikiem i uchwytem. Więc bardziej się opłaca wziąć butelkę.

A z tego smoczka można dawać kaszkę, tak? To fajnie nawet... Bo ja mam cały czas tylko smoczek 0+ i Franek ostatnio 15 minut się męczył, żeby marne 100 ml mleka z niego wyciągnąć ;) Tak się chłopak zmachał, że już nie chciał więcej - ale za godzinę był głodny ;)
A mleko normalne też się daje z takiego smoczka już czy jeszcze nie?

Końcem maja mam wesele kuzynki i moi Rodzice chcą, żebyśmy z Mężem poszli - oni pójdą na mszę, a potem zostaną z Frankiem. Nakarmię go po kościele, a potem Mama poda mu na noc jedzonko (końcem maja to już pewnie będzie kaszka albo kleik). Nie wiem, czy do tej pory Pucek opanuje picie z kubka, więc w razie czego smoczek się przyda.
 
reklama
Do góry