reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Maja Ci tak powiedziala?

nie Donuś.............. sama tak pomyslałam.............. ale obiecała jej ze jutro za to wcześniej pojedzimy do przedszkola, by mogła nadrobić dzisiejszy dzień w ksiązkach:rofl2:

Laryngolog przepisał jedank skierownie do wyciecia tego 3 migdałka, ale ja nie jestem pewna, więc musze znaleźc innego lekarza by skonsultowac tą sprawę.
 
reklama
witam z ranka!

wstalam wczesniej,, zeby napiac fakturke, to sie przy okazji przywitam :)

milego i cieplego dzionka!


Laryngolog przepisał jedank skierownie do wyciecia tego 3 migdałka, ale ja nie jestem pewna, więc musze znaleźc innego lekarza by skonsultowac tą sprawę.

najbezp[ieczniej
 
Witam i ja
wymieniłam sobie wczoraj tel i jak na razie nie jestem z niego zadowolona i coś czuję że bedę żałowac ze go wziełam:wściekła/y:
pogoda zapowiada się pięknie juz jest 20st:-):-):-)
 
Donkat, fajnie że masz pracę. Trochę pobiegasz, ale potem to się ustablilizuje. Czasami taka bieganina sprawia że dużo łatwiej się zorganizować ;-)

Monia, a jaki masz telefon nowy? Ja coś muszę załatwić, bo nasze się sypią. DObrze że mi się kończy umowa (ale w sumie dopiero w październiku) to coś zgarnę. Marzy mi się iphone, ale przesadzają z cenami

Agulka, też bym się konsultowała z innym lekarzem. Zresztą, mówiłam wam że ostatnio zmieniłam przychodnię? Mam trochę dalej, ale dużo lepszy lekarz i łatwiej się dostać. Dzisiaj skorzystamy, bo Wojtuś ma kropki z ospy. Na szczęście ani gorączki ani nic tylko plamki (może z 10).
 
Hejo,
Zab mnie boliii auuuu.Po obiedzie ide do denta.
Donka Za pare dni juz bedzie z gorki i zasiadziesz sobie przy swoim biureczku.
Agulka ja tez bym jeszcze to skonsultowala z innym lekarzem.
Monia jaki to telefon?
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja:-) u nas też piękne słoneczko:-) właśnie wróciłam ze spaceru z Mafim i zaraz birę się za mycie podłóg;-)
Donuś bieganiny nie zazdraszczam, ale z czasem wszystko się unormuje i będziesz już miała luzik;-):-)
Agulka koniecznie skonsultuj to jeszcze z innym lekarzem bo opini na temat tego zabiegu jest wiele, a moze akurat nie będzie to konieczne:sorry:
Monia pochwal się telefonikiem:-)
 
Hello w piekny , goracy dzień.

Moja córcia dziś znów ma tańce, bo teraz to maja próby generalne przed środowym wystepem na wielkiej scenie

Dziś zadzwonili z tej pracy, co ostatnio byłam na rozmowie iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:-( Spoko, ale troche człek się wnerwia, bo ileż to mozna chodzić, gadac, słodzic a i tak dupa z tego.
 
reklama
U nas tez goraco jak diabli,ale pranie jakos dziwnie nie chce schnac.
Monia foto jest?
Aga lacze sie w bolu... Nawet do glupiego sklepu mnie nie chca. Z kazdej strony cisza, zalamac sie mozna. Mikolaj tez mial niby miec wycinane migdalki. To bylo zima, taka decyzja,a niedawno byli w Poznaniu na kontroli i lekarz powiedzial,ze wszystko sie uspokoilo i w chwili obecnej on nie widzi takiego wskazania.
Jeszcze S mnie dobil,bo zjedzie w sobote,a mielismy do Berlina jechac jesli zjedzie jakos normalnie w piatek, wiec dupa:-(
 
Do góry