reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam
Donuś i jak po aerobicu dziś chodzisz ? są zakwasy?pytałas się czy mnie nie satysfakcjonuje to co osiągnełam a więc odpowiadam że NIE:no:osiągnełam 1/3tego co planowałam i ciężko mi dalej brak mi tego zapału co na początku...ale mam nadzieje że kiedyś mi się uda ;-)
Agulka coś na dzień dziecka .........hm może wyjście do kina,kuleczek,basen,duże lody?może jakas szkatułka,pozytywka,puzzle;-), teleskop:rofl2: oj dużo by szło wynaleźc:tak:
Aneta dobrze że sprawa się tak skończyła i ony ta kierowniczka okazała się lepszą
Gagulec jak dzieciaczki zdrowe?
Luandzia,Nuśka,Ciariocia,Doti,Iza,Hruda,AsiaKC,Asiek1000,Maraniko i pozostałe babeczki meldowac się:-p
 
reklama
witam!

bola nogi i dupsko-chyba zbyt solidnie cwiczylam:-)

o rety, ale mam spicha! NIE MOGE SIE OTRZASNAC

Monia, daj swoja aktualna fotke, to jak Ci zakomplemencimy, to od razu dostaniesz zapalu


milego dnia babeczki!
 
Dzień dobry
Jakaś niewyraźna sie robię i chyba jakiś APAP pójdzie w ruch bo nie wyrobie. Poza tym niech to słoneczko sie już przebije przez chmury bo chodzę jakaś zdołowana, bezsilna i nie wiem o co kama:-(
Monia. dzieciaczki w kratkę- 2 tygodnie miałam spokoju a teraz znowu od ran chodzi inhalator i latam po 2 razy w tygodniu do lekarza jak nie z jednym to z drugim:wściekła/y: Idzie oszaleć- w aptece powinnam mieć już jakieś rabaty na lekarstwa:sorry2:
POza tym M juz prawie 3 tydzień w trasie, siedzi w Szwajcarii i nie wiadomo czy zjedzie na weekend, a Damian juz zasypuje mnie pytaniami typu: kiedy będzie tatuś? Na domiar złego w sobote jest w przedszkole festyn rodzinny i miłoby było pójść z cała rodzinka a tak znowu mama bedzie bawić sie w tatusia i mamusię- kota dostanę:szok:
marudzę- wstyd:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
I żebym nie miała za mało na główce , wynalazłam działkę budowlaną za niskie pieniądze i zastanawiam się czy startować do przetargu czy nie. Myślę, myślę i myślę:blink:
 
Dzień dobry
Jakaś niewyraźna sie robię i chyba jakiś APAP pójdzie w ruch bo nie wyrobie. Poza tym niech to słoneczko sie już przebije przez chmury bo chodzę jakaś zdołowana, bezsilna i nie wiem o co kama:-(
Monia. dzieciaczki w kratkę- 2 tygodnie miałam spokoju a teraz znowu od ran chodzi inhalator i latam po 2 razy w tygodniu do lekarza jak nie z jednym to z drugim:wściekła/y: Idzie oszaleć- w aptece powinnam mieć już jakieś rabaty na lekarstwa:sorry2:
POza tym M juz prawie 3 tydzień w trasie, siedzi w Szwajcarii i nie wiadomo czy zjedzie na weekend, a Damian juz zasypuje mnie pytaniami typu: kiedy będzie tatuś? Na domiar złego w sobote jest w przedszkole festyn rodzinny i miłoby było pójść z cała rodzinka a tak znowu mama bedzie bawić sie w tatusia i mamusię- kota dostanę:szok:
marudzę- wstyd:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
I żebym nie miała za mało na główce , wynalazłam działkę budowlaną za niskie pieniądze i zastanawiam się czy startować do przetargu czy nie. Myślę, myślę i myślę:blink:

Gaguś kupuj, jesli jest kasa i tanio to kupuj, kiedys może byc warte DUŻO więcej pieniedzy jesli oczywiscie sami sie na niej nie wybudujecie.

Witam.

na 11 mamy do laryngologa z Adasiem................ jestem złą matka i nie zawiozłam Mai do przedszkola, bo jeżdzenie w tą i z powrotem, a potem lekarz, a potem tańce to mi się poprostu nie chciało
 
Majandra, jaki fajny suwaczek zauważyłam u Ciebie;-)
Agulka,z kasę na działkę zdeklarowała się moja mama i dlatego mam opory, poza tym to jest przetarg nieograniczony wiec nie wiadomo ile osób stratować chce, no i muszę sobie obmyślać jaką najwyższa kwotę mogę dać- muszę pogadać z mamą, a teraz zeby sie z nią zgadac na dłuzej niz5 minut jest cieżko- bo albo ona nie moze w danym momencie rozmawiać albo ja:zawstydzona/y:
Też mnie kusi fakt, ze nieruchomości nie tracą n wartości, ale i tak muszę wszystko dobrze sobie przemyśleć. Poza tym mój M jakiś niechętny temu pomysłowi - w ogóle muszę sobie chyba chłopa zmienić:-p:blink:
 
reklama
witam juz z firmy

rano bylam w Ug na rozmiwie z p. serketarz i na razie bede jezdzila , jak przyslowiowy kotz pecherzem: rano w firmie a po 12.00 z UG.. no coz, innego wyjscia nie ma

obzeram sie wlasnie

Monia. dzieciaczki w kratkę- 2 tygodnie miałam spokoju a teraz znowu od ran chodzi inhalator i latam po 2 razy w tygodniu do lekarza jak nie z jednym to z drugim:wściekła/y: Idzie oszaleć- w aptece powinnam mieć już jakieś rabaty na lekarstwa:sorry2:
POza tym M juz prawie 3 tydzień w trasie, siedzi w Szwajcarii i nie wiadomo czy zjedzie na weekend, a Damian juz zasypuje mnie pytaniami typu: kiedy będzie tatuś? Na domiar złego w sobote jest w przedszkole festyn rodzinny i miłoby było pójść z cała rodzinka a tak znowu mama bedzie bawić sie w tatusia i mamusię- kota dostanę:szok:

Ggaulec, ja tez czesto jako mama i tata w jednym ;)
28.05 ( w sobote0 jest u nas w przedszkolu przedstawienie z okazji Dnia matki. moze wtedy uda sie P pojechac ze mna, bo dla tatusiow tez beda wierszyki.

kurcze, dlugo nie ma twojego M:-(



na 11 mamy do laryngologa z Adasiem................ jestem złą matka i nie zawiozłam Mai do przedszkola, bo jeżdzenie w tą i z powrotem, a potem lekarz, a potem tańce to mi się poprostu nie chciało

Maja Ci tak powiedziala?


Agulka,z kasę na działkę zdeklarowała się moja mama i dlatego mam opory, poza tym to jest przetarg nieograniczony wiec nie wiadomo ile osób stratować chce, no i muszę sobie obmyślać jaką najwyższa kwotę mogę dać- muszę pogadać z mamą, a teraz zeby sie z nią zgadac na dłuzej niz5 minut jest cieżko- bo albo ona nie moze w danym momencie rozmawiać albo ja:zawstydzona/y:
Też mnie kusi fakt, ze nieruchomości nie tracą n wartości, ale i tak muszę wszystko dobrze sobie przemyśleć. Poza tym mój M jakiś niechętny temu pomysłowi - w ogóle muszę sobie chyba chłopa zmienić:-p:blink:


Ggaulec, jesli masz okazje to startuj! tym bardziej, ze wczesniej mowilas, ze mama jakos nie bardzo sie
przejmowala Toba, wiec moze bedzie to pewien rodzaj
rekompensaty?
 
Do góry