reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Majandra, widzialam to ogloszenie o spotkaniu. jendka ja sie nie zalapuje,bo niunka juz za duza jest

Monia, a Ty chodzisz jeszcze na sauny? cos nie pisaals juz o tym dawno

mam ciche dni z P i nie wiem kiedy wraca:baffled:
 
reklama
Wiecie co, nie mam już siły. Wojtek ryczy, bo jest głodny, a jak mu coś daję do jedzenia to nie chce jeść i się rzuca na wszystkie strony. Ma tak już od 2 tygodni, po tym wirusie żołądkowym, o co chodzi???
Oskar ryczy cały dzień bo nie chce być brudny, bo nie chce, albo bo chce ... - każdy powód dobry.

Dobrze że jutro jadę do szkoły, ale biedny mój małż bo on jeszcze gorzej znosi takie akcje...
 
witam w klubie, wlasnie mi Sabi wyje u stóp. Stasiu od środy chory. a Sabi dzis po drzemce dziwny kaszel i 37,5. Wezwałam lekarza, załamka :((
 
Doti, połóż przed nim kilka różnych potraw i niech sam wybierze. Może coś zje. Jak nie teraz, to później, jak bardziej zgłodnieje.

Carioca, o by to nic poważnego. Daj znać po wizycie.

Mi ból głowy powoli przechodzi. Chłopaki moje przyjadą później, bo idą do fotografa (potrzebne zdjęcie legitymacyjne do przedszkola), tak więc mam jeszcze chwilę, by coś popisać.
 
Witam
Majandra jesteś już czwartą osobą która dzisiaj narzeka na ból głowy może to coś z ciśnieniem moja mama też dzisiaj cały dzień do tyłu ma u Nas w pracy też narzekali
Carioca oj zdrówka życzę dla dzieciaczków. A jak ci się u lekarza udało masz skierowanie ? A skąd wiesz że coś nie tak z tarczycą chorowałaś już wcześniej???

Doti to masz wesoło :rofl2: chłopcy dbają żeby mama się nie nudziła a praca w domu..hmmm podziwiam bo ja chyba bym się nie zmobilizowała tak w domu bo wiadomo w domu ciągle coś jest do zrobienia, to pewnie młody coś co chwilę chce i chyba tylko wieczór pozostaje do pracy jak sobie z Tym radzisz????? a tak jak się wychodzi do pracy to wiadomo co się ma robić i kiedy a tak ........... chociaż z drugiej strony pewnie ma to swoje jakieś plusy

Justyna co do pracy to nie jest tak że nikt cię nie chce bo o ile dobrze pamiętam to miałaś kiedyś szansę nie jest Ci szkoda tej okazji którą kiedyś przepuściłaś???? Pamiętam że kiedyś przeszłaś pomyślnie rozmowę była to praca w biurze i cos pisałaś że dobra kasa tylko S się nie zgodził.................... pamiętam że byłam w tej grupie która Cię namawiała ..........
Oczywiście nie piszę tego żeby Ci coś wypomnieć tylko chciałam żebyś pamiętała że jednak Cię chcieli więc jesteś dobra nie poddawaj się szukaj dalej

cdn..............
bo na razie jest "mama teraz Ty się chowasz ja szukam" .............. więc same rozumiecie do później
 
maluchy chore, Staś zapalenie oskrzeli, Sabina zapalenie krtani. Naszczescie nie jakoś dramatycznie, narazie oboje na inhalacjach, bez antybiotyku. Zamówiłam pediatrę z ubezpieczenia w mBanku, jakoś mnie kiedyś namówili, płacę 10 zł miesiecznie, za co mi przysługują 4 wizyty domowe pediatry rocznie, 2 lekarza dla dorosłych, ubezpiecznei NW, odszkodowanie w razie hospitalizacji. No i dzis pierwszy raz skorzystałam i polecam. U nas za wizytę domową dla dwójki dzieci płaci się 150 zł, czyli właśnie mi się zwrócił rok składek.

Nuśka - w listopadzie internistka mi dała skierowanie na badanai z krwi, bo moja mama choruje i mi wtedy wyszło. Wybieram sie do endokrynologa i dala mi dzis skierowanie na badanie znowu hormonow tarczycy i cholesterolu, zeby bylo jednak jak najnowsze.
 
Żeby całkiem nie "zdziwaczeć" zmieniłam Latino na Zumbę i dwa razy w tygodniu chodzę się "uspołecznić" z sąsiadka dodam;-)
YouTube - Zumba with Elena
YouTube - Zumba Best Fitness BellyDance Shakira
Ale to niezłe jest podoba mi się tylko że ja leń jestem ja już od dwóch lat chcę się zapisać na lekcje pływania i wciąż "nie mogę kupić stroju" ;-)
Witam się i ja:-) ale nastukałyście, ze aż miło było nadrabiać:-)

Ale Ty dzisiaj miałaś dużo do powiedzenia :-D;-)
Jak tam stosunki z mamą "cieplej"????
 
reklama
Dzieńdoberek, dziś pierwsza :) I to już z kawą.

Agulka - fajne te zajęcia, ja jakoś nie mogę się zmobilizować :( Basen mam bardzo blisko, mogłabym coś porobić, ale... muszę kupić strój ;)
Nuśka - a wogóle Igorek często choruje?
Anetasa - dzis w pracy?
Majandra - jak Ci wczoraj poszlo?
Donkat - masz szanse zostac w urzedzie, podoba Ci sie tam?
Justyna - mam wrazenie, ze ktores moje slowa Cie urazily, nie wiem co moglabym naprostowac. Nie mam jakiegos super wyksztalcenia, nie jestem po politechnice, tylko po dosc malo prestizowych studiach prywatnych. Mysle, że "cudowanie" z nianią nie odnosilo sie do moich poczytań?
 
Do góry