reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam. Z bólem głowy. Znowu. Ale dziś już mniejszym. Dziś sama w domu, bo wysłałam chłopaków do mojej babci. Maciuś smutny, ale co mam zrobić? Przy nim nie popiszę. Miałam jechać do biblioteki, ale przez ten ból nie mam siły.

Carioca, wczoraj słabo, oczywiście.
 
reklama
witam i ja


mam pisac faktury, ale najpierw wpadlam zobaczyc co u was. tym bardziej, ze baalm sie, ze wczoraj duuuzo nastukalyscie...
a ja wczoraj czytalam sobie ksiazke z piwkiem, az mnie zmoglo

mialo byc cieplo,a jest zimno! juz mnie dobija ta pogoda

.

Mi ból głowy powoli przechodzi. Chłopaki moje przyjadą później, bo idą do fotografa (potrzebne zdjęcie legitymacyjne do przedszkola), tak więc mam jeszcze chwilę, by coś popisać.

pierwsze slysze! a po co im legitymacja?

Donkat - masz szanse zostac w urzedzie, podoba Ci sie tam?

podoba mi sie i to bardzo tego typu praca. ja sie wlasnie odnajduje w takim zajeciu. szkoda tylko, ze nie mam "pleców"...
 
Witam się w słoneczny poranek:-) oczywiście z kawką ale zaraz zbieram się z młodą na zakupy;-) M ma dziś wychodne więc odrazu pytam czy wieczorkiem mogę liczyć na jakieś towarzystwo?;-)
Nuśka faktycznie się wczoraj rozgadałam:szok::-D ale jakoś tak mi wczoraj dzień szybciutko w pracy minął, ze nie zabardzo miałam jak popisać;-) co do stosunków z mamą:confused: no cóż powiem tak jest byle jak:baffled: tzn matka zachowuje się jakby tematu wogóle nigdy nie było i szlak mnie przez to jeszcze bardziej trafia, a co za tym idzie mój stosunek do niej jest jaki jest na zasadzie "cześć ładan pogoda";-) i mam wrażenie, ze już taki zostanie:baffled:
Carioca zdrówka dla dzieciaczków:tak: ja dziś mam wolne jutro za to z rana do pracy bo Aga ma egzamin, za to w poniedziałek mi odrobi i wrócę sobie wcześniej do domciu:-)
 
No cóż Majandra nic na to nie poradzę:no: nie potrafię odłożyć wszystkiego na bok i zapomnieć, a tym bardziej udawać, ze nic się nie stało tak jak ona to robi:no:
Coś czuje, ze na dzień matki będę wyła jak bóbr w przedszkolu:zawstydzona/y: bo już mi się kręcą łzy jak Tuśka lata po domu i gada wierszyki dla mamy;-):-)
 
Witam i ja :-)u nas też pięknie na dworze zaraz skończę sprzątanie i wybiorę się skosić trawę:tak:po południu jedziemy na 60do teścia:-)
Zdrówka dla wszystkich chorych maluchów :tak:
Justyna i co dowiedziałas się kiedy P Donkat wraca:-D;-)
Majandra korzystaj że nie masz chłopców w domu i PISZ;-):tak:
Aneta ja dzis niestety wieczorem nie potowarzysze no chyba że dopiero po 22...
Agulka super ta zumba:tak:
Donkat nie już nie chodzimy na sauny odkąd zrobiły sie fajne pogody dopiero pewnie na jesień znów zaczniemy jeździc

aaa zafarbowałam znów włosy farbą jasny blond i nie widzę zeby choc trochę były jaśniejsze:no::nerd:
 
Agulka - fajne te zajęcia, ja jakoś nie mogę się zmobilizować :( Basen mam bardzo blisko, mogłabym coś porobić, ale... muszę kupić strój ;)

ja już kupuję od dwóch lat :tak:
Nuśka - a wogóle Igorek często choruje?

Powiem Ci że był czas że byliśmy co miesiąc najdłużej co dwa miesiące u lekarza i oczywiście często antybiotyki ale teraz po tej szczepionce Broncho-vaxom było 6 miesięcy spokoju no do teraz bo właśnie kończymy antybiotyk.Ale raz na pół roku to by się jeszcze dało wytrzymać zobaczymy.
Bardzo bym chciała zaszczepić młodego przeciwko pneumokokom ale z drugiej strony potwornie się boje powikłań poszczepiennych i mam odwieczny dylemat bo jak nie zaszczepię to będę myslała że może jednak było trzeba a jak mam iść zaszczepić to strasznie się boję że coś będzie nie tak..............

Majandra jak główka?

Ja tak długo pisałam że nowe posty się pojawiły:-D



Witam się w słoneczny poranek:-) oczywiście z kawką ale zaraz zbieram się z młodą na zakupy;-) M ma dziś wychodne więc odrazu pytam czy wieczorkiem mogę liczyć na jakieś towarzystwo?;-)
:-)

Ja wieczorkiem idę do mojej siostry na domówkę ;-) więc mnie nie będzie (ale ja ostatnio rzadko bywam więc nie zauważycie mojego braku)
A na zakupy też się dzisiaj wybieram :-)

No cóż Majandra nic na to nie poradzę:no: nie potrafię odłożyć wszystkiego na bok i zapomnieć, a tym bardziej udawać, ze nic się nie stało tak jak ona to robi:no:
Coś czuje, ze na dzień matki będę wyła jak bóbr w przedszkolu:zawstydzona/y: bo już mi się kręcą łzy jak Tuśka lata po domu i gada wierszyki dla mamy;-):-)

Oj ja też bym płakała .........ale jak na razie mój młody nie chce żadnych wierszyków mówić nie i koniec .........uparty jak ....:cool2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Majandra to trzymam kciuki zeby ból juz nie wrócił
A ja mam mega lenia ......................... nic mi się nie chce
 
Do góry