reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

fajnie podobała by mi się tak a zdalna praca tylko że ja nic nie potrafię więc nie ma szans:zawstydzona/y::no::-(
Dzień Dobry za oknem piękne słoneczko myślę że będzie dzis ładnie
biggrin.gif
miałam kawę robic ale D dzwonił że przyjedzie więc poczekam:tak:
 
reklama
Majandra chyba jednak nie udało CI się byc 1:-Dna kawkę wode nastawiłam bo D dzownił że jedzie z pracy na kawę :tak:
 
Ej, Monia, z mężem kawkę pijesz a nie ze mną? Wstyd ;-)
a moje towarzystwo odpowiada???????


witam w piekny słoneczny dzień, mysle że teraz to juz bedzie coraz cieplej

Odstawiłam młodego do przedszkola, bo miałam miec dziś rozmowe, ale babka zadzwoniła godzine temu że mają awarie systemu i zaprasza we wtorek.
Rozmowa jest przy kompie:-D bo trzeba wykazac sie ze znajomości Exela i Power Pointa

Wyskoczymy dzis na rowerki, bo nie wieje i ciepluśno sie robi
 
Ja też się witam, mam dizś wolne. Kawkę mam już za sobą.
Monia - ale pieprzysz ze nic nie umiesz, jak tak mozna o sobie mowic. A wogole chcesz isc do pracy, planujesz?
Agulka - trzymam kciukasy! Bedzie do przodu, napewno.
Majandra - dziendoberek :)
Zaraz spadam do lekarza, chce wyżebrac skierowanie na badanie hormonow tarczycy, bo coś ostatnio mi się popsuła.
 
reklama
Carioca no jednak mozna tak napisac. To bylo pod kontem akurat Waszej rozmowy,ze praca w domu itd. Ja tez nie moge tlumaczyc, obrabiac zdjec, robic stron i co tam jeszcze robi sie w domu. A praca w domu to marzenie przy dzieciach. Bez cudowania, wymyslaniaa,ze nianki...
 
Do góry