reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Majandra - spróbować warto :) Ale najpierw bro :)
Doti - a swoją droga, jakbym cos znalazla w Twoim banku zdjec, to ile kosztuje wykorzystanie i jak to zalatwic na legalu?
 
reklama
mój siostrzeniec sobie zrobil uprawnienia na wózek widłowy w dwa tygodnie i szybciej znalazl prace niz po jego trzyletnich studiach licencjackich. Pracuje 8 h, za nadgodziny ma platne, a np szef magazynu, to juz powane pieniadze zarabia.
 
na początek dają bezpłatny abonament na tydzień, możesz pobrać 35 zdjęć (po 5 dziennie) - na legalu i spokojnie korzystać gdzie chcesz (no chyba że byś np. wyprodukowała z nim np. koszulki na sprzedaż - do tego trzebaby specjalną droższą licencję). tylko trzeba uważać żeby nie przegapić jego momentu zamknięcia, bo automatycznie się zmieni w płatny abonament i będziesz mogła dalej ściągać ale za 59$ za miesiąc.
a potem można albo kupić abonament (różne są, opisane na stronie), albo kupowac za kredyty albo, co ja uważam za najwygodniejsze - za sms. wysyłasz sms o jakiejś tam treści (jest na stronie), kosztuje cie 4 złote i za to masz od razu na koncie możliwość pobrania obrazu. szczegóły znajdziesz na stronie, polska wersja już funguje, ale jeszcze nie jest sprawdzona

aha, tylko jakbyś się rejestrowała to zapraszam przez mój link ;) podeślę ci jakby co
 
Carioca, mój brat (bez wykształcenia, rzucił technikum), pracuje na magazynie w firmie produkującej chipsy, pracuje od pon do piątku, zarabia 2 tyś. na rękę. I po co my te studia robimy???????????????
 
Doti - pytam, bo u nas potrzebne są ulotki, mogłabym je złożyć w corelu, ale mam slaby aparat i szczerze mowiac slabo wychodza mi zdjecia i słabo potrafie obrobic. Myslalam wlasnie, zeby moze cos od ciebie wziac. Szukam zdjec ktore by niby przedstawialy studentow/studiowanie. No i by poszly do druku. To nie jest pewne, bo jak by duzo kosztowalo, to szefowa da aparat z telefonu i kaze robic mi zdjecia w 2,5 mpix :) Jak by wygladalo legalne wykorzystanie zdjec do ulotek?
 
Carioca, mój brat (bez wykształcenia, rzucił technikum), pracuje na magazynie w firmie produkującej chipsy, pracuje od pon do piątku, zarabia 2 tyś. na rękę. I po co my te studia robimy???????????????

nie oczekuj ode mnie odpowiedzi... Ja bym chciala wiedziec, gdzie byl moj mózg, jak szlam na te inzynierskie na ktorych teraz jestem.
 
reklama
Doti - pytam, bo u nas potrzebne są ulotki, mogłabym je złożyć w corelu, ale mam slaby aparat i szczerze mowiac slabo wychodza mi zdjecia i słabo potrafie obrobic. Myslalam wlasnie, zeby moze cos od ciebie wziac. Szukam zdjec ktore by niby przedstawialy studentow/studiowanie. No i by poszly do druku. To nie jest pewne, bo jak by duzo kosztowalo, to szefowa da aparat z telefonu i kaze robic mi zdjecia w 2,5 mpix :) Jak by wygladalo legalne wykorzystanie zdjec do ulotek?

spokojnie możesz użyć do ulotek jak kupisz na stronie. tylko bierz w rozdzielczości 300dpi (ale to chyba wiesz). tak jak Ci pisałam, na początek jak się zarejestrujesz to możesz pobrać tych 35 zdjęć w tydzień za darmo (w dowolnym rozmiarze), a potem kupujesz jak Ci pasuje, za 1szt - 4 złote, za 4 szt - 9 zl, za 15 - 25zł, więc majątek to nie jest. do ulotek będą się nadawać, na pewno coś znajdziesz.
 
Do góry