reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

ja sie zegnam!

milego jutra!
mnie moze czekac ciezki dzien jutro, bo to dzien targowy i duzo wiecej osob odwiedza urzad
 
reklama
Nuśka - rozmaz to tak zrobiony był przy okazji, bo lekarka kazała zrobić, no bo Stasiu często chorował i chciała sprawdzic tez morfologię, czy nie ma anemii, alergii, jakoś po leukocytach to widzą czy co coś sie dzieje, jakoś tak. No i jak miał akurat to badanie zrobione to zaszczepilismy, ale to nie jest cos co standardowo robi sie przed szczepieniem.
Doti - to mnie pocieszylas, ze i kuzyn sie dobrze wyraza o tej szczepionce. Teraz Stasiu niestety kaszle i poprostu mam takiego doła, że idę po to piwo :(
Donkat - powinnaś jakoś wykorzystac ten Twoj rosyjski, to jest teraz niszowa sprawa.

Stare dobre czasy - browiec, gadki z Wami :)
 
reklama
Do góry