reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
a ja zawsze mam takie rzeczy na ostatnią chwilę (taki nawyk ze studiów), wtedy się zmobilizuję i lecę, lubię tą adrenalinkę (to była odpowiedź do Majandry, ale mi się coś pokićkało)
 
witam wieczorową porą:-)jak miło ze tak dużo Was dzis:-)
Nuśka tak wpłaciłam zaliczkę na Władysławowo i na pewno będę:tak:jej już nie mogę się doczekac:-):-):-)
 
no ja jestem, zaglądam tutaj, tłumaczę jedno zdanie, zaglądam, tłumaczę, zaglądam :-) czy to wydajna praca? hmmm...
O, jak miło się czyta, że nie jestem sama ;-):-D

ciekawe Majandra jakbyś mnie widziała jako moderator jakbym Ci się zalogowała z TORa (przeglądarka ciągle zmieniająca IP) :-D:-D:-D
Miałabyś dłuuuugą listę IP :-D:-D
 
reklama
Majandra widze,że normalnie przekorna jestes bestyja. Jak mowisz,ze bedziesz zagladac to Cie nie ma,a jak juz zameldowalas,ze na bank na dluzszy czas sie żegnasz to caly dzien na bb siedzisz:-D
 
Do góry